Кольоровий міст у парку ім.Ю. Гагаріна в Житомирі

16.01.2017

 

Трохи більше мільйона гривень витратили у Житомирі на реконструкцію підвісного мосту в парку ім.Ю.Гагаріна, яка тривала протягом літа.

Після ремонту міст став знову сірим і житомиряни в соцмередах почали нарікати на колір та неякісне виконання робіт.

Міський голова Сергій Сухомлин запевнив, що підряднику не платитимуть кошти доки він не усуне всі недоліки.

Сірий колір мосту, за словами очільника Житомира, був обраний свідомо, адже інші кольори швидше зношуються і набувають непрезентабельного вигляду.

Читайте також: Мікрорайон Сурина Гора (Малікова) у Житомирі з висоти пташиного польоту. ВІДЕО

Також він нагадав, що проектом за 1, 5 млн було передбачено очищення мосту від фарби металевими щітками і заміна гранітної плити на вході, навіть не було пункту про фарбування перил.

Читайте також:  Житомирська "Польова" з висоти пташиного польоту. ВІДЕО

Врешті, підрядник погодився виконати комплекс робіт за 1,1 млн грн, але з урахуванням, що міст пофарбують, а перед цим застосують піскоструминне очищення поверхні аж до металу. Також на мосту тривалий час працювали альпіністи і були проведені й інші ремонтні роботи.

 Сухомлин неодноразово розповідав, що у нічний час міст буде підсвічуватися. На цю систему освітлення, монтаж якої закінчили нещодавно, додатково витратили ще 600 тисяч гривень.

Читайте також: Зимовий парк Гагаріна і Тетерів з висоти пташиного польоту. ВІДЕО

Напередодні Дня Святого Миколая міст таки по-святковому засяяв.

Важливо, що час від часу  ілюмінація змінює кольори. Нагадаємо, що востаннє пішохідний міст у парку культури в Житомирі ремонтували у 1997 році".

Фото Андрій МОРОЗОВ

 

Теги: Місто

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...