Молодь щедрувала на вечорницях у Житомирі

16.01.2013
Молодь щедрувала на вечорницях у Житомирі
Молодь щедрувала на вечорницях у Житомирі

Молодь щедрувала, смакувала традиційні українські страви, співала українських пісень та танцювала 14 січня, у приміщенні ресторану «Анна» на Різдвяних вечорницях.

Традиційні вечоринці для молоді організувала Духовна молодіжна недільна школа Свято-Михайлівського собору міста Житомира. Долучились до них і представники молодіжного крила «Фронту Змін».

Святковий вечір розпочався із вступного слова отця Богдана, настоятеля храму.

«Вечорниці у всі часи були спілкуванням, духовним поєднанням людей, прославленням Бога нашою присутністю та нашою радістю», -  звернувся на початку вечора настоятель храму до молоді та усіх присутніх на заході.

Після молитви до залу завітали щедрувальники.

Вони порадували присутніх українськими щедрівками та піснями.

Усі присутні прийшли на вечорниці у традиційному українському одязі. Різнобарвні вишиванки створювали атмосферу свята. Класичні українські костюми викликали захоплення та повагу до історичних традицій.

Ведучим свята був відомий поет, співак та композитор Володимир Шинкарук.

«Нам завжди дуже приємно долучатись до ініціатив молодіжної недільної школи. Ми раді мати таких друзів! Важливість духовності та патріотичного виховання молоді важко переоцінити. Тому ми із радістю пішли щедрувати на вечорниці. Підкреслю, що саме у відродженні традицій, у духовній єдності можна виховати справжніх українців», - переконана голова молодіжного крила «Фронту Змін» Ольга Фаріон.


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...