Довідник підприємств м.Житомир
Довідник / Торгівля / ОСВІТЛЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ, ПРИЛАДИ

Енергозбереження, виробничо-торгівельне підприємство, ТОВ

Район: Житомирський
Адреса: Житомир, вул. Лесі Українки, б.33
Телефон: 0734687001, 0686047004
E-mail: ekologika.zt@gmail.com

Продукція: лампи - великий асортимент (світлодіодні лампи, лампи Т5, Т8, люмінесцентні лампи, енергозберігаючі лампи, промислові лампи високої потужності);світильники (офісні світильники, промислові світильники, акумуляторні і аварійні світильники, світильники ЖКГ, торгівельні світильники, даунлайт, прожектори, вуличні світильники, декоративні і ландшафтні світильники, світильники для дома); світлодіодна стрічка, дюралайт та комплектуючі; комплектуючі для освітлення і електрики; датчики і управління; електрика (вимикачі, світлорегулятори, розетки, дзвінки, кнопки дзвінка, рамки, коробки, промислові вілки та розетки, коробки і щітки під автоматичні вимикачі, колодки і подовжувачі та інша електрофурнітура).    
Основні  послуги:
1. Поставляємо і, при необхідності, виконуємо монтаж електротехнічної продукції і обладнання: пристрої захисту та комунікації; щитове устаткування; рубильники, запобіжники; кабеленесучі системи, стабілізатори; електрофурнітура; світлодіодні лампи, прожектора, побутові і промислові (пиловологозахищені), світлодіодні світильники .
2. Безкоштовно робимо розрахунок систем освітлення індивідуально під Ваше приміщення і технічні потреби.
3. Виконуємо розрахунок і монтаж сонячних електростанцій, автономних систем освітлення, відеоспостереження, сигналізації та інше.
4. Системи утеплення будівель на основі одного з трьох інноваційних матеріалів, що дозволяють знизити витрати на опалення до вісьми разів, у порівнянні з неутепленими будівлями.
5. Утеплення трубопроводів за допомогою нанесення на них рідкої керамічної фарби. Це матеріал з чудовим коефіцієнтом теплопровідності і адгезії, який не вимагає зовнішньої обробки (є сірого і білого кольору). Матеріал добре захищає трубопроводи систем охолодження від нагрівання і виділення на них конденсату вологи, тобто від іржі і можливих проривів.
6. Сучасна система гідроізоляції і захисту фундаментів, бетонних конструкцій, ємностей, басейнів, покрівлі. Рідка гума, не боїться сонячних променів, має прекрасну адгезію до більшості будівельних матеріалів, має термін експлуатації мінімум 25 років. За допомогою рідкої гуми ми робимо точковий ремонт протікань покрівлі (шифер, оцинковане залізо, руберойд) без її заміни.
7. Економія на опаленні і гарячому водопостачанні завдяки геліосистемам.
8. Ми виконуємо енергоаудит будівель із застосуванням сучасних технологій та обладнання, які наочно демонструють замовнику проблемні місця і дозволяють оперативно усунути місця витоків тепла.


ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...