Довідник підприємств м.Житомир
Довідник / Промисловість / ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Грайф Флексіблс Україна

Грайф Флексіблс Україна
Адреса: Житомир, вул. Промислова, 1/154
Телефон: +38 0412 44 52 08, 44 52 09
Факс: + 38 0412 44 54 92
E-mail: sales.ukraine@greif.com

Грайф Флексіблс Україна - підприємство повного виробничого циклу, що виробляє та реалізує м'яку поліпропіленову упаковку для переміщення та транспортування.

Завжди раді запропонувати вам  біг-беги (биг-беги, МКР, м'які контейнери, FIBC) для сипучих та гранульованих вантажів: однопетельні, двопетельні, чотирьохпетельні, біг-беги з підвищеними властивостями збереження форми завантаженого контейнера, UN-м'які контейнери.

Також маємо можливість виготовлення  контейнерних та  вагонних вкладок, поліпропіленових ламінованих чохлів, слінг бегів, мішків, поліпропіленового шпагату.

Наша упаковка широко використовується при переміщенні та транспортуванні сипучої та гранульованої продукції хімічної, металургійної, аграрної, харчової та будівельної сфери.

 У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...