Довідник підприємств м.Житомир
Довідник / Освіта / ДИТЯЧІ БУДИНКИ, ІНТЕРНАТИ, ПРИЙМАЛЬНИКИ

ЖИТОМИРСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ

ЖИТОМИРСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ
Адреса: Житомир, Житомир, вул. Дитячої Комуни, 12
Телефон: 373094, 372602
E-mail: zhytspetsshkola@gmail.com

Адміністрація та педагогічний колектив запрошує Вашу дитину на навчання до комунального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Житомирської обласної ради». В школі навчаються діти з особливими освітніми потребами за програмою загальноосвітньої школи. По закінченні школи діти отримують свідоцтво установленого зразка.

       Крім загальноосвітніх, діти вивчають предмет трудове навчання за профілями: швейна, столярна, штукатурно-малярна та будівельна справа.

      Переважна більшість випускників школи продовжує навчання в професійно-технічних навчальних закладах, де оволодівають професіями: швачка, штукатур, маляр, лицювальник, муляр, столяр та іншими.

    Навчально-виховний процес у школі спрямований на максимальний розвиток дитини, корекцію її вад. Наповнюваність класів-груп – 12 чоловік . Це дає можливість вчителям, вихователям більше часу працювати з кожною дитиною окремо. Цікавим, змістовним життям живуть діти в позаурочний час. Під час занять в гуртках за інтересами, спортивних секціях діти розвивають свої здібності, розширюють кругозір, у них формується впевненість у своїх силах, навички самостійності.

     Наші учні є призерами обласних фестивалів, спартакіад, олімпіад з трудового навчання.           У школі діти знаходяться на державному утриманні. Харчування – 4-разове.

     Працює лікар-педіатр, стоматолог, дві медичні сестри. Медпункт оснащений необхідним обладнанням, ліками, одноразовими шприцами. Медична допомога в разі необхідності надається лікарями міської дитячої поліклініки та обласної дитячої лікарні.

 Адреса школи: м. Житомир,

 вул. Дитячої Комуни, 12

телефон: 37-30-94 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...