Сергій Трохимишин

блоги

17.04.2017 - 18:19 Думки про ріст в шахах, і про турніри

Після чергового змагання, я проводжу розбір помилок, і в мене виникає питання, а чому я не росту? Я маю вже великий досвід, добре вивчений дебютний репертуар, мінімально позиційне розуміння… але росту чомусь немає.

Чого так виникає? Тут потрібно подивитися на тренувальний процес, спаринг партнерів, тренера, а також суперників, і ігровий тонус.

Тренувальний процес у мене поставлений слабо, бо займаюся я не по графіку, а тоді коли є час, і це великий мінус, який не дозволяє мені рости. Якби мав програму і рухався по ній, як це було в минулому році декілька місяців, то і результати були б і вищими.

Спаринг партнери, які є, всі онлайн, на ігрових сервері «шахматная планета», я цим відверто зловживаю(((, і не рекомендую грати в бліц більше ніж година на день, краще варіювати контролі, і раз на тиждень грати 1-2 партії в класичні шахи з суперником, який буде сильніший від вас.

Тренер, немає, займаюся сам, і це дуже погано. Бо навіть раз на тиждень занять з тренером дадуть більший ефект ніж без нього, не даремно навіть чемпіони світу собі шукають тренерів.

Суперники, тут все залежить від рівня змагання, в якому я приймаю участь, чим сильніший суперник, тим більше часу я затрачаю на підготовку, і тим якісніші варіанти я готую. Наприклад, до Кислінського я з нуля вивчив новий варіант, і хоч він не пішов на цей варіант, та тепер у мене плюс один варіант до мого дебютного репертуару.

07.04.2017 - 13:04 Житомиряни і шахи

Так склалося, що сьогодні шахи в Житомирі потрібно відроджувати, зараз шахи це бліда копія зразка 90-х.

І ось це фото, як доказ того, що шахи в Житомирі не розвинені.

 17814375_1668650940104308_6105008395755568276_o

На ньому Дорфман Й.Д. після відкритої лекції з усіма присутніми. Як ви вважаєте скільки там було житомирян?

09.01.2017 - 23:07 Внески на шахову федерацію(громадську організацію)

Вирішив порівняти систему із внесками і без них: у Житомирській, Хмельницькій, і Миколаївській області. Вибирав орієнтири для аналізу: найсильніші дитячі шахові школи у Вінниці і Миколаєві, але у Вінниці існує централізована сильна підтримка зі сторони держави(чого не вистачає всім федераціям в Україні), а Миколаїв будував систему членських внесків з нуля. З сусідів Хмельницький і Рівне(в Рівному є політична підтримка, на всіх рівнях).

Хмельницький населення 290 тис. ос., 185 шахістів на рейтинг-листі.

Миколаїв населення 487 тис. ос., 312 шахістів на рейтинг-листі.

Житомир населення 275 тис. ос., 238 шахістів на рейтинг-листі.

03.11.2016 - 18:08 Огляд чемпіонату м. Житомира з шахів серед чоловіків

Завершився відкритий чемпіонат м. Житомира з класичних шахів серед чоловіків, який проходив з 21 по 23 жовтня 2016 року. Результати можна подивитися тут.

Варто зазначити, що в турнірі приймало участь 22 кандидати в майстри, міжнародні майстри і майстри спорту, при 56 учасниках це означало, що вже з другого туру кандидати в майстри спорту будуть боротися між собою, а від цього боротьба в турнірі була ще запеклішою.

Та перед, тим як перейти до аналізу партій, і гри продемонстрованої учасниками в чемпіонаті, варто подивитися на розклад турів турніру. Турнір проходив за 3 дні. В перший день 2 тури(6 годин за шахівницею), в другий день 3 тури(9 годин за шахівницею) і в третій день 2 тури(6 годин за шахівницею). Контроль часу 1,5 години кожному учаснику до закінчення партії.

Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...