Віталіна Грибоєдова

блоги

20.03.2015 - 02:24 Пенсіонерам вказали на: чімодан, вокзал, нікуди!

Пенсіонери. Чи такі ж вони люди що і ми? Що пережили ті люди? Комунізм, якого по суті і не існувало, а був вождізм а-ля тоталітаризм? Що вони можуть зробити в їхньому нинішньому становищі?

Народились більшість якраз або в часи 2ї світової або одразу після. Дехто ще попав на сталінський тоталітарний режим, а деякі уже жили в його послабленій формі. Те, що всі називали комунізмом, то був диктаторський вождєвий режим. А комунізмом геть і не пахло.

По суті ті старічки, хто 19.03.2015 вийшли в Житомирі на майдан, вони цього толком не знають, але вони відверто все трактують одне - що тоді їм чомусь жилось набагато краще. Судячи з їх поведінки, вони ніякі не проплачені люди, прийшли за власним бажанням, щоб хоча б якось спробувати зробити краще в країні. Наївно. Плюс це була їхня фатальна помилка. Їхні методи зараз далеко не популярні. А любі їх спроби щось врозумове сказати пахли старими заїжженими фразами.


І все б нічого, але супротив - тамтешні активісти - якісь невідомі люди, які перечили мітингу разом із проплаченими "Жоріками", які тусувались і ждали моменту коли можна найвлучніше спровокувати конфлікта. (Здається, це так само незаконно, як і той мітинг, який в останній момент поставили пожилих до відома, що той заборонений).

IMG_2073-4

IMG_2002-1

Хоча позиції обох сторін абсурдні, але більша огида все ж виникає до дій не старих груп людей. Якщо якісь активісти працюють тими ж методами що і режим Яника, то вони нічим не краще. І тоді система ні каплі не змінилась після Євромайдану. Навпаки ж, закріпила своє коріння настільки глибоко, наскільки це можливо.

IMG_2057-3

Добре хоч не дійшло до того, що ті жоріки не спровокували нічого серйозно. Навіть якщо б і спровокували, сил на стороні стариків не так і багато, тому ісход був би для них фатальним, а жорікам за це нічого і не було б.

IMG_2008-2

IMG_2076-5

До речі плакати, що зробили пожилі, мали доволі таки адекватний вміст - проти підвищення цін на ЖКГ, на товари повсякденного попиту, за безкоштовне навчання і робочі місця ітд.., декілька з яких хтось, все ж, наважився розломати.

IMG_9784

ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...