ЖОМГО Паритет

блоги

03.03.2015 - 21:04 Школа волонтерів для роботи з дітьми з синдромом Дауна

collage

2 березня 2015 року в інклюзивному читальному залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича розпочала свою роботу «Школа волонтерів для роботи з дітьми з синдромом Дауна». Під час першого тренінгового заняття висвітлювалися такі питання, як: види інвалідності, причини її виникнення та значення волонтерської допомоги у соціалізації людей з інвалідністю

.collage_1DSC09195_1

DSC09198_1

DSC09245_1

DSC09273_1

DSC09277_1


Означений проект реалізується Житомирською обласною молодіжною громадською організацією «Паритет» за підтримки Українського жіночого фонду. Ініціаторкою проекту є Анна Горяча, волонтерка, а також студентка соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. І.Франка. 

DSC09208_1


За офіційною статистикою, в Україні живуть близько 15 тис. осіб із синдромом Дауна (СД), з них майже 8 тис. — діти. Щороку з таким синдромом на світ з'являється понад 420 малят. Імовірність народження дитини з СД не залежить від способу життя батьків, стану їхнього здоров'я, шкідливих звичок, харчування, достатку, освіти, національності чи віросповідання. Всі малюки можуть стати повноцінними членами суспільства за наявності психолого-педагогічної та медичної підтримки як з боку кваліфікованих фахівців, так і від волонтерів, які бажають допомогти. Позитивним ефектом є ситуація, коли можуть поєднатися професійні якості та бажання допомогти. Тому до участі у проекті залучені студенти ВНЗ м. Житомира спеціальностей психологія, соціальна педагогіка, практична психологія та, за бажанням, студенти інших спеціальностей. Загалом проект триватиме до травня 2015р. Організатори проекту сподіваються, що випускники та випускниці Школи волонтерів після отриманих знань зможуть кваліфіковано працювати з означеною категорією дітей та їхніми батьками, а також сприятимуть їх успішній адаптації та соціалізації.

Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією до координаторки проекту Горячої Анни: тел. 0632097970, ел.адреса: anna.goriacha@mail.ru

DSC09322_1

26.02.2015 - 22:33 Круглий стіл «Фінансова грамотність – спосіб досягнення фінансової незалежності жінок вразливих категорій»

Сьогодні, 26 лютого 2015 року, у приміщенні прес-клубу відбувся круглий стіл на тему «Фінансова грамотність – спосіб досягнення фінансової незалежності жінок вразливих категорій». Захід ознаменував початок у нашій області Програми "Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок", яка впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II). Регіональним партнером у реалізації ініціативи є Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет».
У заході взяли участь представники департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА, Житомирського обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Федерації профспілок Житомирської області, Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, а також громадськості.
У процесі роботи актуалізовано питання проведення тренінгів з фінансової грамотності для жінок, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, а саме: дружини та матері учасників АТО, внутрішньо переміщені жінки із східних регіонів України, жінки, які мешкають у сільській місцевості, багатодітні жінки, одинокі матері, вдови, сироти, жінки з обмеженими можливостями, пенсіонерки та ін. Навчання є безкоштовним для всіх учасниць.
Загалом Програма реалізовуватиметься з лютого по листопад 2015 року в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській - і має на меті провести навчання та надати консультаційну підтримку для жінок, які належать до вразливих верств населення, з важливих для життя питань:
• Фінансова грамотність (базові навички управління власними коштами та користування фінансовими послугами, зокрема, ведення сімейного бюджету, користування банківськими картами, вибір якісних фінансових послуг, оформлення заявки на отримання кредиту тощо);
• Правова грамотність (базові знання сімейного, трудового права, законодавства щодо захисту прав споживачів тощо); 
• Особиста ефективність і лідерство (планування та досягнення поставлених цілей, управління часом, навички ефективної комунікації, самопрезентації, пошук роботи тощо).

Загальним підсумком роботи круглого столу стало зацікавлення соціальних партнерів щодо спільної діяльності та досягнення домовленості щодо реалізації програми.
Дякуємо усім за участь та конструктивні пропозиції.

Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією до Тарасенко Наталії, Голови Ради ЖОМГО «Паритет», тел. 097 521 41 29; 093 513 21 94, ел. адреса: ngo_paritet@ukr.net

DSC09101_1

DSC09093_1

DSC09070_1

DSC09050_1

DSC09048_1

DSC09032_1

DSC09034_1

Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...