ЖОМГО Паритет

блоги

18.04.2015 - 20:59 Вручення сертифікатів учасникам та учасницям Школи волонтерів

15 квітня 2015 року у приміщенні Інклюзивного читального залу Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Ольжича відбулося вручення сертифікатів учасникам та учасницям Школи волонтерів для роботи з дітьми, які мають синдром Дауна. 

IMG_1250_1

Усі волонтери регулярно відвідували навчальні заняття, виконували практичні завдання,  а також пройшли атестаційний тест, чим підтвердили свою компетентність у даній сфері. На цьому етапі проект не закінчується, адже волонтери продовжують співпрацю з різними організаціями міста для допомоги «маленьким сонечкам». Під час останньої зустрічі ними було напрацьовано «Банк ідей», якій будуть втілені в життя найближчим часом.

DSC09727_1

Анна Горяча, координатора проекту, зазначає: «Я дуже пишаюся тим, що у нас вийшло і не шкодую жодної хвилини, що витратила на цю справу. Усім величезне дякую! Ви мене ще більше надихнули на подальшу роботу. Хочу подякувати Українському жіночому фонду за надану можливість. Це стало маленьким проривом у моєму житті. А також дякую громадській організації «Паритет» за те, що завжди були поряд та допомагали. Вдячна Юлії Покотило, яка люб’язно сприяла проведенню занять. Поряд із нею я багато навчилася. Для учасників це була "Школа волонтерів для роботи з дітьми, що мають синдром Дауна", а для мене це була "Школа координаторів"».

DSC09751_1

DSC09803_2

DSC09797_1

IMG_1237_1

 

31.03.2015 - 22:44 Напрацювання дидактичної бази у Школі волонтерів

29 березня в Інклюзивному читальному залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Ольжича відбулося чергове заняття Школи волонтерів для роботи з дітьми, які мають синдром Дауна. Темою заняття стало напрацювання дидактичної бази - розробка ігор, вправ для роботи з дітьми, що мають особливі потреби.
Заняття проводила психолог громадської організації «Діти сонця» - Надія Грицюк.

Учасники та учасниці мали змогу отримати практичні навички, потренуватись у проведенні вправ. Під час заняття Надія допомагала волонтерам, надавала рекомендації стосовно проведення вправ.

Наступне заняття стане завершальним, за його підсумками учасники та учасниці Школи зможуть одержати сертифікат.

Проект реалізується Житомирською обласною молодіжною громадською організацією «Паритет» за підтримки Українського жіночого фонду. За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки проекту Горячої Анни: тел. 0632097970, ел. адреса: anna.goriacha@mail.ru 

_MS0GYeiY_U1

4RmXpdvawnw1

d-uB9UNVwk1

hP4bpqw1udI1

KS7wjrewQ18

 

 

 

 

 

 

13.03.2015 - 21:46 Друге заняття Школи волонтерів

12 березня 2015 року відбулося чергове заняття Школи волонтерів для роботи з дітьми з синдромом Дауна, присвячене тематиці методів та форм роботи.

DSC09430_1

Оскільки захід був проведений на базі Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, учасники та учасниці Школи змогли поспілкуватися із колективом фахівців та наочно дізнатися про особливості роботи і застосування різноманітних методик навчання і розвитку.

DSC09425_1

ЖОМГО «Паритет» висловлює вдячність керівництву та працівникам Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради за сприяння у проведенні навчального заняття в рамках Школи волонтерів. 

collage 1

collage

DSC09336_1

DSC09344_1

DSC09345_1

DSC09369_1

DSC09379_1

DSC09387_1

DSC09398_1

DSC09419_1

DSC09427_1

 

 

09.03.2015 - 20:25 Конкурс соціальної реклами з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї «Майбутнє варто планувати»

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» оголошує  Конкурс соціальної реклами з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї «Майбутнє варто планувати» серед студентської молоді та учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Житомира та області.

Конкурс проходить в рамках проекту «Інформаційна кампанія питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї» у межах Програми «Здоров’я жінок України» за підтримки USAID.

Метою Конкурсу є популяризація здорового способу життя, формування у молоді здоров’язберігаючої поведінки, відповідального ставлення до репродуктивного здоров’я та планування сім’ї.

Критерії оцінки конкурсної роботи:

І – Розкриття тематики (репродуктивного здоров’я та планування сім’ї).

ІІ – Оригінальність авторського задуму.

ІІІ – Влучність назви.

ІV – Загальне враження.

Вимоги до оформлення соціальної реклами

  • 1-й варіант – у високій якості для друку і демонстрації на екрані (до 5 МБ для принтів);
  • 2-й – у зменшеному вигляді для розміщення на сайті (до 100 КБ для принтів).

 

До участі в Конкурсі не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, закріплюють дискримінаційні практики, погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління тощо), містять політичну рекламу.

 

Роботи приймаються до 31 березня 2015 року. Учасникам необхідно надіслати роботи та заявку про участь в Конкурсі (форма заявки додається) на адресу:

  • на e-mail: ngo_paritet@ukr.net (з поміткою «На конкурс»)

       або

на електронних носіях на адресу: 10008, м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 41/153 з поміткою «На конкурс».

 

Переможці отримають цінні призи та можливість демонстрації їхніх авторських зразків соціальної реклами по мЖитомиру.

uvaga_konkurs1 

Запрошуємо до співпраці!

Бажаємо перемоги!

 

Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати за тел.: 0672479017;

0975214129 – Наталія Тарасенко або e-mail: ngo_paritet@ukr.net

Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...