spf

блоги

30.03.2015 - 14:17 Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи

За даними Міжнародної організації з міграції протягом 2014 р. було виявлено 903 особи, які постраждали від торгівлі людьми, і це лише офіційна статистика. Одним із ефективних способів боротьби з цим негативним явищем є профілактика. В лютому 2015 р. Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла-Страда Україна» було проведено навчальний тренінговий курс для підготовки тренерів Національної тренерської мережі з протидії торгівлі людьми. 

Регіональна тренерська мережа

Навчальна програма стала основою для розробки та проведення першого тренінгового курсу Регіональної тренерської мережі «Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи». Метою курсу є створення Регіональної тренерської мережі та підготовка учасників, учасниць до здійснення соціальної профілактики торгівлі людьми. Тренінговий курс є безкоштовним. Всі бажаючі можуть пройти навчання та застосувати свої знання на практиці, після чого отримають сертифікат про участь. 

Навчання проводитимуть викладачі кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. І. Франка.


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...