spf

блоги

14.12.2014 - 21:21 Співробітниці Житомирського державного університету імені Івана Франка долучились до обговорення гендерної політики в контексті євроінтеграції

10-12 грудня 2014 року викладачка кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Житомирського державного університету імені Івана Франка та активістка ЖОГО «Фідем» Галина Біляченко взяла участь у конференції «Ґендерна політика в контексті Європейської інтеграції та міжнародних зобов'язань України», що проходила у Національній академії наук України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, ООН Жінки, Українського жіночого фонду, Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Фонду народонаселення ООН.

5VEvwjXNJms

gU6ro6XQHUE

Участь у конференції взяли представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, центральних органів виконавчої влади, державних установ, структурних підрозділів облдержадміністрацій, міжнародних організацій і громадських об’єднань.

1512612_755093234572446_4439120298766094015_n

Доповідачкою у секції «Ґендерно-орієнтоване бюджетування як інструмент забезпечення рівності» виступила Олена Остапчук, директорка Центру гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Hl8K5KIT3Tw

SV47C5ETVoc

В межах конференції учасники та учасниці змогли обговорити нагальні питання миру та безпеки в Україні та світі, ролі жінок в творенні миру, подоланні дискримінації та усіх форм насильства й торгівлі людьми.

Під час конференції відбулась робота над внесенням змін та напрацюванням рекомендацій до Національного плану дій «Жінки, мир, безпека» на період до 2019 року, відповідно до резолюції ООН №1325 щодо більш активної участі жінок на всіх рівнях прийняття рішень в рамках національних, регіональних та міжнародних інститутів та механізмів попередження, регулювання та розв'язання конфліктів.

RrrfBQtX8og

 

 

 

Msr2TjROmn8

ZI5yY-lLJ3c


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...