spf

блоги

21.11.2014 - 00:08 Студенти соціально-психологічного факультету відвідали хоспіс святої Олени

19 листопада студенти соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка відвідали Хоспіс святої Олени (м.Коростень) з волонтерською акцією та благодійною допомогою в рамках реалізації Інформаційно-просвітницької кампанії "Паліативна допомога - справа кожного!" Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".


Як зазначає Інна Палько, керівниця соціально-інтерактивного "Театру життя", благодійні кошти для хоспісу (на які був придбаний необхідний для закладу водонагрівач) студенти зібрали, підготувавши благодійну виставу "Будинок життя", що відбулася 6 листопада в Міському палаці культури (м.Житомир) та була підготовлена з метою привернення уваги до проблем невиліковних хворих.

 

oG_nkvHOkII

Крім того, для майбутніх соціальних педагогів та психологів у хоспісі був проведений семінар "Соціально-психологічна робота в сфері паліативної та хоспісної допомоги".

lQs228FXHrM
Соціально-інтерактивний "Театр життя" дякує своєму глядачеві від імені Хоспісу святої Олени за тепло, допомогу та увагу! 


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...