spf

блоги

27.05.2015 - 22:56 За крок до тюльпанових сердець

Друзі!

Соціально-психологічний факультет Житомирського державного університету імені Івана Франка запрошує приєднатися до акції - впрорядкування тюльпанової клумби. 

Коли? - 03 червня 2015 року о 14.00.

Де? - вхід до 4 корпусу університету (з вулиці Пушкінської).

qs9NzabA-4M

21.04.2015 - 15:36 Другий обласний фестиваль інтерактивних театрів «Об.єктивНА реальність»
Друзі, Соціально-інтерактивний "Театр життя"  
запрошує Вас на Другий обласний фестиваль інтерактивних театрів «Об.єктивНА реальність», 
що проводиться з метою підвищення рівня поінформованості молоді з питань протидії насильства в молодіжному середовищі над дівчатами та жінками.

Ми з нетерпінням чекатимемо Вас
30 квітня
у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера,
початок Фестивалю о 12 годині.
Вхід вільний.

Ми знову будемо раді зустрічі з нашим глядачем!
Дякуємо Вам за підтримку!
MZqcPeK9Yio 
02.04.2015 - 19:10 Вітаємо новий кадровий резерв ПАТ КБ „ПриватБанк”

Кращі студенти спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (Кухарець Віталій, Левчук Емілія, Недірова Айджахан, Османова Бахара, Пузей Марія, Шмідт Андрій, Шапіренко Вікторія) успішно пройшли он-лайн практику в ПАТ КБ „ПриватБанк” склали тести й отримали сертифікат про проходження практики з оцінкою „ВІДМІННО”.

Середній бал результатів проходження он-лайн практики серед студентів – 97 балів зі 100 можливих!!!

Студенти_менеджмент

Таким чином майбутні менеджери крім того, що здобули досвід і знання, були зараховані до кадрового резерву Приват Банку, що дає гарантію працевлаштування після закінчення вишу у найбільш інноваційному банку України.

ВІТАЄМО І БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!!!!!!!!!!

30.03.2015 - 14:17 Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи

За даними Міжнародної організації з міграції протягом 2014 р. було виявлено 903 особи, які постраждали від торгівлі людьми, і це лише офіційна статистика. Одним із ефективних способів боротьби з цим негативним явищем є профілактика. В лютому 2015 р. Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла-Страда Україна» було проведено навчальний тренінговий курс для підготовки тренерів Національної тренерської мережі з протидії торгівлі людьми. 

Регіональна тренерська мережа

Навчальна програма стала основою для розробки та проведення першого тренінгового курсу Регіональної тренерської мережі «Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи». Метою курсу є створення Регіональної тренерської мережі та підготовка учасників, учасниць до здійснення соціальної профілактики торгівлі людьми. Тренінговий курс є безкоштовним. Всі бажаючі можуть пройти навчання та застосувати свої знання на практиці, після чого отримають сертифікат про участь. 

Навчання проводитимуть викладачі кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. І. Франка.

Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...