Олександр Залевський

блоги

17.11.2014 - 21:53 СТАН ДОРІГ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 Дурні, дороkto_zaplatit_za_yamy_na_dorogeги і росіяни - три одвічні проблеми українця, але зараз поговоримо про дороги або те, що від них залишилось. Звернувшись до Державного агенства автомобільних доріг України (УКРАВТОДОР), з відповідним запитом, в якому були поставлені такі питання:

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Сума державних коштів, як
і виділено на ремонт та утримання доріг
в Житомирській області;

2. Відсоток доріг по Житомирській області, які перебувають в
задовільному стані;
3. План ремонту доріг в Житомирській області
на 2014 рік;под

 

Розпорядник інформацією, надав таку відповідь:

Відповідно до додатку 10 Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік", Житомирській області на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності передбачено субвенцію у сумі 68,0 млн. грн.. У 2013 році в межах наявного фінансування на капітальний ремонт доріг, Житомирській області виділено 7,9 млн. грн., на поточний ремонт - 107,4 млн., грн., на експлуатаційне утримання - 164,1 млн. грн.

У поточному році обсягу фінансування передбаченого Законом України "Про Державний бюджет України на 2014 рік",  не вистачає навіть на експлуаційне утримання та дрібний ремонт доріг загального користування.

Мінімальна потреба державних коштів на експлуатаційне утримання у Житомирській області на 2014 рік становить 296,8 млн. грн., з яких Державним бюджетом передбачено 94,7 млн. грн. Коштів Державного бюджету для проведення будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів, не передбачено.

Виходячи з цього, за пропозиціями обласних підрозділів за рахунок кредитних коштів, залучених у попередні роки, сформовано перелік найбільш соціально важливих об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування. Зазначені переліки затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 04.06.2014 № 168, №169, до яких включено об'єм ремонтно-будівельних робіт автомобільних доріг державного та місцевого значення Житомирської області загальним надходженням коштів, ремонтно-будівельні роботи у Житомирській області не здійснюються.

А накінець, найцікавіша, доволі таки шокуюча новина, якщо вдумуватись:


"Також повідомляємо, що відсоток доріг, які відповідають сучасним нормативним вимогам, де забезпечена безпека руху і комфортність перевезень в області складає близько 5%. Отже, будьте обережні на "дорогах".

 ло

човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...