Ірина Гейзе

блоги

05.06.2015 - 17:06 НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! ДОЛУЧАЙСЯ ДО СПІЛЬНОТИ АКТИВНИХ ГРОМАДЯН МІСТА!

Запрошуємо усіх активних громадян міста Житомира долучитися до навчань за програмою Британської ради в Україні та безпосередньої участі фасилітатора програми Ірини Гейзе.

Семінар «Активні громадяни» відбудеться 10–11 червня з 10:00 до 15:00 у приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для дітей (м. Житомир, вул. Пушкінська, 36). Результатом семінару стануть проекти соціальної дії, направлені на покращення життя громади нашого міста. Часткове або повне фінансування обраних проектів здійснюватиме Британська рада.

У межах програми будуть запропоновані міні-тренінги з планування соціальної дії та написання грантів. Тренери: Ольга Котвіцька і Лариса Мозгова.

Поспішайте! Кількість учасників обмежена. Реєстрація триває до 9 червня https://docs.google.com/forms/d/1-ladqcbhXqlgfcLX059jRwPoJm7yED1hmBQfQmQtgSU/viewform?c=0&w=1.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +38 (097) 734 08 73 та igeyze@znau.edu.ua.

 

 

 

                                     

09.04.2014 - 09:55 ЖНАЕУ займає 9 місце у рейтингу прозорості ВНЗ

Житомирський національний агроекологічний університет зайняв 9 місце у рейтингу прозорості національних ВНЗ. Оцінювалась готовність надати копії декларацій ректорів та проректорів за 2012 рік, штатні розписи університетів за 2012 та 2013 рік, кошториси та звіти про їх виконання за 2012 рік, перелік нерухомого майна та транспортних засобів на балансі університету, готовність надавати інформацію по телефону, а також наявність на сайтах ВНЗ річного плану держзакупівель за 2013 рік.

З повними результатами рейтингу можна ознайомитись на сайті Центру дослідження суспільства – http://www.cedos.org.ua/osvita/reitynh-prozorosti-natsionalnykh-vnz-zvedena-tablytsia-z-balamy

25.03.2014 - 14:22 «Похід книжковим лабіринтом або уяви себе бібліотекарем» БІБЛІОКВЕСТ ДО ДНЯ ГУМОРУ у бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету

ПРЕС-АНОНС

27.03.14

13.35

«Похід книжковим лабіринтом або уяви себе бібліотекарем»

БІБЛІОКВЕСТ ДО ДНЯ ГУМОРУ

у бібліотеці Житомирського національного

агроекологічного університету

 

Увага! Увага! Увага! Тільки 27 березня 2014 року і тільки у бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету (бульвар Старий, 7) о 13.35 відбудеться презентація студентських проектів та нагородження команд на заключному етапі гри Бібліоквест з нагоди святкування Дня гумору. Ініціатива проведення масштабної гри зі студентами належить Головній бібліотеці сільськогосподарських бібліотек Житомирської області та студентському профкому університету.

Бібліотечний квест буде проходити протягом декількох днів у три етапи: фото-крос «Місто читає», бюро творчих знахідок «Похід книжковим лабіринтом або уяви себе бібліотекарем», гра-сміхотерапія «Бібліотечний куточок веселого настрою».

Команди-учасники заходу представлять власні проекти на підтримку читання, створюватимуть електронні копії документів, здійснюватимуть пошук праць викладачів університету в електронному каталозі, писатимуть синквейни на тему «Бібліотека», спробують зашифрувати книгу, будуть наносити логотип бібліотеки і штрихові коди на документи, ознайомляться з електронними копіями періодичних видань, які доступні в локальній мережі університету, працюватимуть з фондом.

Мета заходу – створити умови для здобуття практичних навичок роботи з автоматизованими бібліотечними системами; проінформувати про нові бібліотечні послуги; сформувати позитивне емоційне відношення до процесу читання та сприяти розвитку комунікативних вмінь студентів.

Бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету – комфортний, привітний, технічно обладнаний інформаційний центр. Це місце, де можна провести ділову зустріч, поспілкуватися з друзями, взяти участь у культурних заходах. Інтернет, книги, музика, цікаві події і ще багато нових послуг – усе для студента. Кваліфіковано. Безкоштовно.

Бібліоквест – це активна форма масової роботи, у якій закладена модель розвитку навичок інформаційної діяльності, а також формування позитивного емоційного відношення до процесу читання.

Усі учасники Бібліоквеста отримають подарунки! Поспішайте! Стартовий майданчик – читальна зала періодичних видань Житомирського національного агроекологічного університету (бульвар Старий, 7; корпус 4, 2-й поверх).

 

За додатковою інформацією звертатися:

Ігнатюк Марина Вікторівна – директор бібліотеки ЖНАЕУ,

тел. роб. (0412) 22 15 10,

тел. моб. +38 (096) 347 47 54,

е-mail: mignatyuk@znau.edu.ua;

Ірина Гейзе методист бібліотеки ЖНАЕУ,

тел. роб. (0412) 37 51 15,

тел. моб. +38 (097) 734 08 73,

 e-mail: igeyze@znau.edu.ua

12.02.2014 - 10:41 «ВЕЛЕТЕНЬ У ЦАРСТВІ ДУХУ…» до 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...