12.04.2018 - 15:12 Як без ризику купити квартиру в новобудові в Житомирі

21

  На сьогоднішній день в м. Житомирі стрімко розвивається будівництво нових багатоквартирних будинків. Доволі часто житомиряни перед купівлею квартири в такому будинку звертаються до нас з метою вивчення договору перед його підписанням. Адже в договорі наявні неясні формулювання та незрозумілі для покупця терміни. При цьому, договори можуть бути різними: попередній договір купівлі-продажу квартири, договір про сплату пайових внесків, договір купівлі-продажу майнового права, інвестиційний договір, договір участі у фонді фінансування будівництва тощо.

  Кожен з цих договорів несе певні ризики для покупця квартири. Ми стикались навіть з випадком, коли квартира молодої сім’ї була декілька разів перепродана. З цього приводу не можна не згадати відому позицію Верховного Суду України від 18.11.2015 р. у справі № 6-1858цс15. Так, фізичною особою укладено із забудовником договір купівлі майнових прав і здійснено повну оплату. Але за кінцевим рішенням суду, у зв’язку з особливостями укладеного договору, власником квартири було визнано юридичну особу, якою із забудовником було укладено договір бронювання цієї ж квартири.

  З метою уникнення ризиків Юридична компанія адвоката Грабчука пропонує юридичний аналіз та супровід купівлі квартири в новобудові в Житомирі. Ми пропонуємо житомирянам наступні послуги:

-                     перевірка земельної ділянки під забудовою;

-                     аналіз дозвільної будівельно-технічної документації;

-                     перевірка справжності забудовника;

-                     аналіз самого договору купівлі квартири;

-                     юридичний супровід укладення договору із забудовником.

  За юридичною допомогою Ви можете звернутись за попереднім записом за адресою: м. Житомир, вул. Ольжича, 9, офіс 33. Телефони для запису: 067-994-23-34, 063-942-61-48.


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...