Олена Галагуза

блоги

26.11.2012 - 09:27 Добийте і розпродайте по шматкам ТТУ

Відчуваю, що мій заголовок давно визріває як таємничий план якогось житомирського ордену. Якось нечемно міській владі позбуватися цього проблемного комунального підприємства, що радше нагадує «Титанік». «Закохані» на кораблі знаходять час від часу кошти, щоб покрити борги по зарплатні водіям і кондукторам. Але це лише тимчасово вирішує питання. Навіть тих 5 мільйонів гривень субвенцій, які обласна рада 22 листопада виділила тролейбусно-трамвайному управлінню, не врятують.

ТТУ гниє зсередини не перший рік. Я була свідком страйку при міському голові Шелудченко, коли розлючені працівники управління, певно, вперше не випустили на лінію тролейбуси і трамваї. Одна жінка бідкалася, що давно не їла м'ясо, бо це у родині розкіш. Маршрутки скористалися колапсом і непогано заробили на пасажирах.

Потім ситуація продовжувала загострюватися. Міняли керівництво ТТУ, вигадували плани А, Б, В відродження підприємства, але ефекту немає! Додумалися привезти столичні маршрутки, яких незабаром позбулися.

Що заважає відродити комунальний транспорт, який у цивілізованому світі прибутковий? У Стамбулі, наприклад, депутати користуються трамваями, бо це не так дешево, як швидко. А наш депутат чи чиновник сяде у брудний тролейбус, зі стелі якого крапає дощ? Ніколи! Можливо, у цьому й криється основна причина небажання врешті навести лад.

 

ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...