Марина Святецька

блоги

21.08.2015 - 16:34 “Мовою” Стіва Хокінга скоро зможуть говорити мільйони людей

Компанія Intel, яка буквально “подарувала” видатному вченому Стівену Хокінгу голос, тепер готова поділитися технологію з усім світом. Програмне забезпечення, яке дозволяє Хокінгу говорити, називається “Assistive Context-Aware Toolkit” (ACAT), або допоміжний контексто-свідомий інструментарій, на розробку якого у компанії колись пішло три роки. У ті часи, Intel змайструвала систему суто для Хокінга, який втратив здатність говорити, але може використовувати технологію для “проектування” свого мовлення через комп’ютер. Вчений посилає сигнали машині за допомогою скорочення мімічного м’яза щоки – єдиного м’яза, який ще працює в його тілі.   

Сьогодні, безкоштовне оприлюднення цієї технології направлене на те, щоб допомогти людям із обмеженими можливостями легше справлятися з повсякденними справами. Той факт, що ACAT зараз розповсюджується як ПЗ із відкритим вихідним кодом означає, що у майбутньому дану програму можна буде удосконалювати та підганяти під індивідів, обмежених у русі.

Завантажити програму на свій комп’ютер можуть лише користувачі ОС Wiindows, а для її використання знадобиться Web-камера, за допомогою якої ACAT зчитуватиме інформацію з обличчя людини.

Наразі розробники запевняють, що ПЗ не несе у собі інтерактивних засобів та повинно використовуватися лише за потребою, але це ніяким чином не забороняє пересічним громадянам завантажувати її безкоштовно.   

22.11.2012 - 22:17 Равнодушие убивает мечты!

                       IMAGE_Imagine-Tomorrow-Interactive-LLC_p_grid_6

 

Житомирская компания INP-Software в рамках поддержки детей-сирот объявила о начале всеукраинской IT- инициативе «Современные технологии детям ».

       Именно образование — самое мощное оружие, способное изменить жизнь ребенка, раскрыть его таланты, обеспечить успешное будущее и подарить чувство значимости в этом мире.

Поэтому цель акции - привлечь ведущие IT-компании и просто небезразличных людей к сбору благотворительных средств с дальнейшим приобретением интерактивного оборудования для детских домов.

 

Не оставайтесь равнодушными. Поможем детям-сиротам вместе!

 

Ваша помощь- всего лишь одна капля океане. А что есть океан, как не множество капель?

 

 

човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...