Ольга Музиченко

блоги

31.05.2013 - 13:04 В Києві триває виставка картин відомого житомирського художники Юрія Камишного

Художник із 18 травня по 01 червня  2013 року представляє увазі відвідувачів цикл робіт під назвою "Барви сонячної Індії", яка складається із 34 живописних творів, виконаних митцем впродовж трьох останніх років під час подорожей до неповторної Індії. Роботи вражають своїм колоритом, відчуттям індійськохо характеру, океану та сонця.

22 травня Юрій Камишний зустрівся в Центрі Української Культури та Мистецтва із поціновувачами свого таланту, розповів про своє перебування в Індії. Як завжди із Юрієм Камишним - зустріч відбулась без зайвого пафосу, а душевно й радісно, де кожен міг поспілкуватись із художником.

18.11.2012 - 15:59 Нектар творчості

Благословенна Полтавщина, багата вікоплинними подіями і визначними людьми, її мистецька палітра рясніє чудовим багатобарв’ям звичаїв, рідкісними ремеслами та диворукоділлям, що є животворним джерелом духовного розвитку нації. Сучасне українське народне мистецтво неможливо уявити без всесвітньовідомої столиці українського гончарства — Опішні.  Найдорожчий скарб, то народні майстри та мистецькі витвори їхніх рук. Опіпше дало Україні блискучу плеяду гончарів, в якій чи не кожна сім’я сяє яскравою зіркою.

401732_original

Запрошуємо Вас познайомитись з мальовничим куточком України, славетним козацьким містечком, що розкинулось серед розкішної природи, широких ланів, багатих лісів, гаїв, дібров, дивовижних байраків Полтавщини, на зелених пагорбах понад річкою Ворсклою.

Опішня — загальновизнана столиця української кераміки. З дня на день, через літа у віки творить Опішня Гончарський літопис українського буття. Опішня творитиме Україну і хвилюватиме нас доти, доки залишатиметься нерозгаданою таїна її наснаги, допоки на сторожі її джерел поставатимуть Гончарі, бо їхніми заповітними руками Опішня промовляє до нас — Великомудрістю Предків.

398344_original

399101_original

Під високим небом Опішні пролягла межа між минулим і майбутнім, між учорашнім і завтрашнім України. Творити майбутнє України, Продовжувати справу дідів та прадідів нам — учням Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату «Колегіум мистецтв у Опішні», Унікального, єдиного в Україні навчального закладу, спеціалізація якого гончарство. Наша школа відроджує, зберігає та продовжує народні традиції, залучає дитячі серця до творення нового сучасного мистецтва.

403622_original

406273_original

Виставка творів учнів опішнянського колегіуму мистецтв буде тривати з 7-го листопада до 1-го грудня у музеї Михайла Старицького вул. Саксаганського, 93 ( м. Київ).

ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...