Микола Щербина

блоги

17.07.2012 - 11:50 Росіяни в Криму перестали смітити грошима

Якщо говорити про загальні тенденції в Криму, то одна аборигенка сказала, що сезон дуже поганий і зараз тільки почався. Люди тільки почали з’їжджатись. Чомусь всі Кримчани списують на ЄВРО 2012. Питаю чому – ніхто не знає. Але цікава штука з росіянами.

11.07.2012 - 16:17 Ціни на морі такі, як у Житомирі

На під’їзді до Євпаторії, праворуч є багато місця для приїзду відпочивати автомобілями з наметами. Гарний пляж, багато місця і відсутність інфраструктури. Правда поруч розмістився величезний аквапарк.

Наступні враження про море. Якщо море сильно хвилюється, то вранці, вздовж берега велика кількість зелених водоростей і… медузи. Бе!!!!

IMAG0428

Проте, після обіду це все зникає, і море знову стає чистеньким, а дно з ідеально чистим піском. Якщо протягом двох днів немає вітру і великих хвиль, то вранці море настільки чисте, що таке потрібно пошукати.

Тільки вчора вода прогрілась до 22 градусів. Два тижні назад вона була – 16 град.

IMAG0466

ЦІНИ.

Це багато кого турбує.

По перше. Проживання. Якщо говорити про Заозерне, то біля моря тут виключно дитячі санаторії, і приватних будинків немає. Тобто, якщо ви хочете відпочивати біля моря, потрібно погодитись на дитячий санаторій. Але в цьому багато плюсів. Відносно нормальне харчування. Якщо ви не думаєте постійно про харчування – це дуже добре. Знаю з власного досвіду.

Якщо хочете відпочивати в приватному будинку – їх тут багато як і всюди. Проте іти до моря досить багато – десь 700-1000м.

IMAG0467

Продукти.

На фото видно ціни в одній з столових на набережній в Євпаторії. Що стосується середніх цін на продукти то вони такі:

-        Абрикос 15

-        Персик 20

-        Черешня 40

-        Кавун 3

-        Диня 5

-        Помідор

-        Перець 5

-        Кримська цибуля 6

-        Капуста 5

-        Яйця 5-7

-        Виноград 20

Якщо говорити в загальному – то можу зробити такий висновок – споживацька корзина майже не відрізняється від Житомирської. В Євпаторії – є два великих магазини. Один АТБ – біля авто та залізничного вокзалу. Другий – «Фреш», біля центрального базару.

Приїжджаєте і купуєте все що потрібно. Найголовніше, ПИВО – на розлив від 7 грн.

Ціни дуже демократичні.

IMAG0362

IMAG0433

IMAG0522

IMAG0553

06.07.2012 - 15:32 У Криму таксі дорожче за громадський транспорт у 15 разів

У результаті з бабцею-провідницею ми потоваришували. Вона нас навіть випускала подихати свіжим повітрям на зупинках. Я не жартую. 

У такому убитому вагоні пиво в банці було по 15 гривень, а чай («Майский», в пакетику) – 5 гривень. Круто.

Перед прибуттям до Сімферополя, як всі провідниці, вона настійливо просила здати постіль. Моя реакція була як завжди - ніяка.

Хто не знає, поясню: прибирати постіль - це прямий обов’язок провідника. Вони користуються нашою необізнаністю і заставляють дихати тим пилом, який накопичений в матрацах і подушках.

04.07.2012 - 16:33 Потягом у Крим: записки юного туриста

Виїзд з Житомира.

По-перше, можливо не всі знають - в Житомирі є три місця, з яких можна виїхати на Київ. Автовокзал, автостанція та площа Перемоги.

З першого і другого місця доїдемо до залізничного вокзалу. А з площі - до метро «Житомирська».

Проїзд 40 гривень у всіх.

Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...