Олександр Величко

експертний клуб

05.10.2012 - 12:09 Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ

Нещодавно житомирян з приватного сектору по провулку Чапаєва потішила неймовірно щаслива для них подія - провулок заасфальтували. Актуальність проблеми Ви можете оцінити: вже рік тому люди погоджувались профінансувати частину робіт навіть з власної кишені.

Зібравши підписи мешканців, мною були зроблені депутатські звернення на профільного заступника міського голови та начальника управління житлового господарства. В результаті згаданий провулок був внесений до списку вулиць, які мають бути заасфальтовані. Йшли дні, місяці, а ремонту не відбувалось. Затримка вирішення цієї справи, як Ви вже здогадались, ховалася в стінах мерії. Контролюючи ситуацію, я виявив, що після проведення кількох комісій міської ради провулок Чапаєва з даного переліку ЗНИК, наче обіцянка після виборів. Довелося про нього нагадати.

Після моїх неодноразових візитів до міського управління комунального господарства  провулок справедливо був внесений до списку вулиць, які підпадали під ремонт в 2012 році, і його заасфальтували.

Чи можете Ви уявити, скільки рішень великих і малих проблем ще загубиться у кабінетах? Що можна зробити зараз: контролювати, контролювати, КОНТРОЛЮВАТИ.

Як повинно бути? Прозорий менеджмент у Житомирі і справедлива відповідальность для кожного чиновника.

Коли реально може бути? 2015 рік.


Коментарі

1.
олег
2013.01.11 14:50
0
їх би ще контролювати на рівні столиці. мільярди гривень фіндопомоги шахтам, наприклад, зникають у глибинах тих шахт....ніби то на покращення умов роботи шахтарів, закупівлі обладнання...
 
2.
просто Толя
2013.01.23 22:46
0
стріляти, стріляти, стріляти - отак результативніше!
 
3.
ірина
2013.04.15 23:52
0
а ще б проконтролювати як заасфальтовано провулок!Бо асфальт напевно трохи пішов "наліво".До нової розрахункової Теплокомуненерго-не дотягнули!Так що в чистих туфлях нам до зупинки на Київській добігти не вийде!
 
Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...