Олександр Величко

експертний клуб

13.07.2012 - 10:12 Прибиральниць ламають через коліно

Близько тижня тому я як депутат, представник громади, інформував Вас про ту ЗАГРОЗЛИВУ ситуацію, що складається навколо ЖЕКу №8.

Нагадую, що без нашої згоди над нами триває ЕКСПЕРИМЕНТ.

Сьогодні

- БЕЗ врахування нашої з вами думки

- БЕЗ врахування думки працівників ЖЕКу

- БЕЗ жодного конкурсу

нам з Вами НАВ'ЯЗУЮТЬ зобов'язання сплачувати за прибирання наших будинків практично невідомій фірмі з Коростеня.

Прибиральниць, які працюють у ЖЕКу №8, вже почали ламати через коліно: неймовірним чином тиснучи та пропонуючи писати заяви про переведення на роботу до фірми з Коростеня. Всім незгодним із даною пропозицію рекомендують писати заяви про звільнення «за угодою сторін». Заяви наказано писати БЕЗ зазначення дати! Уявляєте?

Того ж, хто відмовиться пристати на одну з пропозицій, чекатиме невтішна доля: під різним приводом звільнення з роботи «за статтею». Що це означає для людини на даний час, я гадаю, додаткового пояснення не потребує.

Частина доведених до відчаю людей була змушена або написати заяву про переведення до згаданої фірми, або написати заяву про звільнення. Інша частина прибиральниць не готова миритися із свавіллям та готова йти до кінця і, якщо знадобиться, захищати у судовому порядку свої права!

Як довго знахабніла від безкарності купка кураторів експерименту буде творити дане неподобство?

Закликаю Вас поширити цю інформацію серед сусідів та бути готовими протидіяти експерименту над нами!


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...