Олександр Величко

експертний клуб

04.07.2012 - 15:17 Житомиряни будуть платити на Коростень?

Вгадайте, про що йде мова? Гроші зникають у невідомому напрямку, працюють мертві душі, наднизька якість послуг.

Так! Мова йде про наші ЖЕКи. Але зараз ситуація стає ще більш загрозливою.

В майбутньому за ту ж саму якість  послуг (чи їх відсутність) людям, цілком можливо, доведеться сплачувати значно більше. Тому що за справу за спинами у людей беруться невідомі приватні фірми. Поки що це стосується ЖЕКу №8. Але, судячи з методів проштовхування даного проекту у владних кабінетах, це може стосуватись квартири майже кожного мешканця Житомира. Коротко розкажу в чому суть.

До мене звернулись перелякані мешканці мого округу: “В окрузі ходять чутки, що тепер ми будемо сплачувати не нашому ЖЕКу, а за новими тарифами невідомій приватній фірмі з Коростеня.”

Відразу виникла підозра стосовно того, що мешканців офіційно не повідомлено про структуру послуг, розмір тарифів, за якими вони будуть надаватися, а також, яка доцільність у таких переділах. Та і просто в людей не запитали: чи хочуть вони, щоб питання вирішувалось в такий спосіб. Чому коростенська фірма, а не, наприклад, житомирська? Де прозорий тендер? Невже хтось через владні кабінети починає будувати на майбутнє в Житомирі гнітючу монополію в житлово-комунальному господарстві?

Ці питання були підняті мною на сесії. В свою чергу, присутня на сесії начальник управління житлового господарства міської ради С.Півоварова відповіла, що залучення фірми є експериментом.

За інформацією блогера telefonа, в управлінні, яке очолює пані Півоварова, йому однозначно дали зрозуміти, що «за наказом МінЖКГ всі частини обслуговування будинків будуть надані приватним фірмам, що цей експеримент (з КВЖРЕПом №8) – лише початок...». Тільки незрозуміло чому “реформи” проходять за спинами у людей. Думку людей читайте прямо тут.

Після спільного тиску на організаторів цієї “реформи” відбулись збори зі старшими по будинках та працівниками ЖЕКу.

Щодо працівників ЖЕКу всі без виключення прибиральниці під’їздів (а їх 25 осіб) виступили проти наданої їм пропозиції звільнитися з ЖЕКу та влаштуватися на роботу до приватної фірми. Таку позицію зайняли б усі тверезо мислячі люди, бо за відомими даними:

- умови праці та заробітна плата залишається без змін;

- замість постійної роботи люди приймаються на роботу за контрактом тільки на 3 місяці. Після закінчення контракту немає ЖОДНИХ гарантій подальшого працевлаштування.

Представник приватної фірми не зміг пояснити, навіть, яка користь працівникам ЖЕКу від переходу до приватної фірми.

В результаті всі прибиральниці написали звернення до мене як до депутату округу та до міського голови з проханням допомогти зберегти комунальне підприємство.

Мешканці налаштовані більш рішуче. Старші по будинках не поставили свої підписи під Протоколом слухань, тим самим висловивши своє незгоду з новими тарифами зокрема і ситуацією в цілому.

Представники мешканців написали звернення до мене як до депутату округу та до міського голови, де висловилися проти фірми «Чистота плюс».

Я обговорив ситуацію і можливі дії з людьми. Є готовність прийти під стіни мерії, коли буде проходити засідання виконкому з розгляду нових тарифів. Люди делегують мене як свого депутата на виконком для відстоювання їх прав перед виконавчим органом місцевої влади. Робимо все, щоб перекрити цю “тіньову” схему. Але це стосується кожного житомирянина. І кожен має бути готовий захистити себе від чергового грабунку від бізнесменів-олігархів.


Коментарі

1.
Душа Житомира
2012.07.04 23:53
-1
Прізвище Величко, а справи невеличкі!
 
4.
Шадура Григорій
2012.07.05 15:28
0
"Усе велике починається з малого" ))), з будинку, під'їзду, самоврядування. Згори порядок не прийде, там його немає. Тут хоч дискусію пані Директор вести намагається, а піди спитай у Бойка про його іменну вишку - скажуть продажний журналіст, агент.
 
2.
Сек Олена
2012.07.05 11:29
0
Отвечает Вам Директор Чистота плюс . Я так понимаю вас интересует тарифный вопрос. Во первых; тарифы из-за нас подниматся не будут так как ращёты проводились на основании тарифов жека, у нас политика такова не скакать выше действующих тарифов на уборку подъездов и поддержуемся её уже 5 лет. За тот же тариф ,которий на данный момент существует, люди будут получать качественную уборку .
У представителей домов Вы интересовались хотят ли они чтоб улутшилось качество уборки подъездов за действующий тариф?
Во вторых; Уборщицы не буду уволены через три месяца как Вы пишете в данной статье. Для нормальной работы нужен постоянний персонал.
На заявления уборщиц 8 Жека напишу коротко Люди не хотят работать в нашей фирме потому что боятся контроля. В жеке хочу заметаю хочу нет а деньги получу.
 
3.
Шадура Григорій
2012.07.05 15:14
1
Було ще кілька претензій.
"мешканців офіційно не повідомлено про структуру послуг" - порадуйте ж нас: миття вікон - раз на квартал, підлоги - щотижня, тощо + ціна години праці, інструментів. Фірма з досвідом роботи має свої стандарти, розрахунки, правда? І норма рентабельності у вас не 300%, правда? Як ми можемо оцінити без розрахунків?
Якщо ні, то "Де прозорий тендер?" Хочу мати в будинку ПП "Баба Галя", яка 20 років мете ці сходи і візьме вдвічі дешевше. Для чистоти "експерименту".
 
5.
Dobrynina Lala
2012.11.07 18:50
0
Чистота плюс - це шарашкіна контора!!!!!!!!!!
 
7.
Олені
2013.02.28 13:05
0
Дааа, директор з величезною купою грамматичних помилок..... Скільки класів за плечима? А якщо є диплом, то де і за скільки куплений?
 
6.
София
2012.11.29 14:56
0
Молодец Величко, так держать! Даже как-то завидно этому району Житомира, у которых такой умный и хороший депутат есть. Людям реально повезло!!! Радуйтесь жители нашего города, что среди нас еще есть очень порядочные люди-депутаты. Куплю квартиру в вашем районе;)))) А тут до своего депутата не дописаться и не докричаться..... Выбрали и досвидос, громадяны!
 
8.
Кабан
2014.05.11 13:30
0
Спалимо ту "фірму",зараз це просто:))
 
Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...