Сергій Пастух

блоги

05.09.2018 - 19:52 Главный сепар Донецка погиб в одноименной кафешке

Лицо №1 в ДНР отобедал в последний раз 31-го августа в кафе с эпичным названием «Сепар», где и прогремел взрыв. По данным, полученным после, бомба была спрятана в люстре. В результате было ранено 11 человек. В том числе «министр налогов ДНР» Александр Тимофеев с позывным «Ташкент», а вот «Захару» повезло меньше – он погиб в больнице от полученных травм.

05.07.2018 - 12:57 Махінатор Цегельник знову хоче підзаробити на АТОшниках

Відомий у громадських колах махінатор Олександр Цегельник готується провернути чергову провокацію і вкотре заробити на довірливих АТОшниках.

Про це стало відомо з інсайдерських джерел.

Цегельник разом з Семенченком і Парасюком готується організувати другу економічну блокаду АРК Крим. Діяч збирається знову «в темну» використовувати АТОшників. Тиждень тому в них вилучили зброю, гранати та міни. Такими діями організатори хочуть вибити себе з-під удару правоохоронних органів.

Дана ситуація напередодні закінчення Чемпіонату світу-2018 може бути використана Російською Федерацією на противагу Україні. Таким чином «ярий борець» разом зі спільниками знову чужими руками прагне провернути свою «чорну справу».

05.07.2018 - 12:56 Громадськість виступила проти розхитування ситуації в медичній сфері

Недофінансування в медичній сфері найближчим часом буде подолано. Зокрема, за наявною інформацією, будуть погашені 49 млн. грн. заборгованості перед медпрацівниками Житомирщини. Загалом, медична реформа буде адаптована до вимог суспільства та проведена з урахуванням усіх поправок збоку громадськості та експертів.

Як стало відомо, Президент України відправив проект закону, що має запустити медичну реформу, на доопрацювання. За його словами, всі борги перед медиками будуть погашені найближчим часом, а кожен українець матиме доступну медичну допомогу.

Глава Держави наголосив, що попри окремі намагання внести нестабільність, зокрема, в медичну сферу, не допустить розхитування ситуації в країні. Президента підтримали і громадські діячі патріотичного табору. Вони висловили занепокоєння, що окремі політичні сили та формування намагаються викривити перебіг подій у медичній сфері, дестабілізувавши ситуацію. Зрозуміло, надто активна діяльність окремих діячів замішана на меркантильних інтересах та підкріплена фінансами антиукраїнських організацій. Адже нестабільність у суспільстві вигідна агресору і його прибічникам всередині країни. П'ята колона намагається показати дії керівництва держави як недостатні. В той час як насправді нині робиться все, аби громадяни мали доступну медичну допомогу, а медпрацівники стабільно отримували зарплату й мали належні умови праці.

Саме тому активна свідома громадськість закликає не нагнітати ситуацію, висвітлювати об'єктивну картину та спільними зусиллями поліпшувати ситуацію в країні. Адже наша спільна мета – це розвинута країна і щасливі громадяни.

05.07.2018 - 12:50 Герої АТО! Не губіть честь під політичними прапорами

Шановні учасники АТО, ви – справжні Герої сучасної України. Ви – честь, гордість і слава нації. Вами пишається вся країна. І тому сумно і боляче дивитися, як часом свідомо чи несвідомо вашу честь воїна хочуть розміняти продажні політики, намагаючись поставити ВАС під ті чи інші політичні прапори. Не хочеться вірити, що хтось із вас робить це свідомо, заради певних політичних дивідендів чи матеріальних благ. Думається, більшість із вас несвідомо, з абсолютно позитивних міркувань виходять  для виявлення своєї думки лише для забезпечення спільного блага. Беручи участь у акціях протесту, ви, певно, вважаєте, що робите щось важливе, подібне до того, що ви робили в зоні АТО. Однак ми всі пам'ятаємо слова з книги Екзюпері: «Якщо зірки запалюють – значить це комусь потрібно».

Так звані акції протесту – це, в більшості своїй, замовні проплачені проекти з однією метою – розхитати суспільний лад, похитнути основи державності, соборності заради чиїхось меркантильних інтересів. І виходить так, що вас роблять частиною цього зловіщого плану, граючи на ваших добрих прагненнях.

Шановні герої АТО, ви, як ніхто, знаєте, як важко здобувати мир і єдність. Тому нам усім варто пам'ятати і те, як легко втратити ці священні для кожного українця цінності. І дуже прикро буде потім усвідомлювати, що ми були причетні до розвалу тієї єдності, яка здобувалася на крові. У час потужної інформаійної війни потрібно зважувати кожен свій крок, дивитися вглиб кожної ситуації, аби не піти на поводу у вовків у овечих шкурах.

Легко ніколи не було і не буде. Наша молода держава торує свій нелегкий шлях до кращого життя для кожного українця. І так прикро усвідомлювати, що є окремі люди та організації, які готові використати складний час для країни заради власних інтересів, щедро підтриманих фінансово ворожими Україні організаціями. Будьмо мудрі, не даймо використати наше чесне імя, зігравши на наших щирих почуттях. Хай буде виваженим кожен наш крок, адже нині реально від кожного з нас залежить, якою буде і чи буде взагалі Україна.

 

ГО «Спілка небайдужих українців»

ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...