28.05.2013 - 19:59 Регіональний водопровідно-ідіотичний колапс

Найперше хочу заступитися за даму: шо ви до людини з тим дегером причепилися? Не читала, но осуждає, в кращих традиціях. Але якщо вже рекомендує - то погортаю, може там десь є дослідження про зниження рівня расової нетерпимості шляхом биття журналістських морд. Та менше з тим.
Хочу запитати про перманентний ідіотичний колапс з водопостачанням у місті і можливі етнічні конфлікти за кольором шкіри: між тими хто миється і не миється.
Яка позиція з цього питання "молодих регіонів"? Кого варто звільнити: антифашиста керівника водоканалу, який задирає собівартість водопостачання до небес; "регіонального" мера, який не зведе обгрунтовані тарифи з урядовими субсидіями; чи власне донецький уряд, який в пароксизмі популізму ні тарифи піднімати не хоче, ні дотацій на різницю у тарифах і собівартістю регулярно виділяти не може? Хто має піти задля уникнення сутичок за партйною приналежністю чи місцем народження

12.04.2013 - 21:45 Майстер-клас молодим (і не дуже) журналістам

Натхненний руською тоской (коли хочеться пити брагу навіть не переганяючи в самогон), викликаною одним сьогоднішнім заголовком, вирішив дати майтер-клас.

Заголовок нашого гіпотетичного матеріалу "Внучка показала сраку діду і поїхала в Житомир" одразу виконує 2 задачі: якось прив'язує скандальну подію до нашого міста і притягує увагу небайдужих до пікантних історій широких мас народу.

Текст буде базуватися на бувальщині, записаній з розмови двох дідів: - Як там внучка? - Нормально, показала сраку і поїхала в Житомир. - Як то показала сраку?! - Ну провів її до автобуса. Нагнулася за сумками, а у неї спідниця коротка, вітром задерлася - показала сраку, сіла в автобус і поїхала в Житомир.

Ілюстрації, на жаль, поставити не можу, бо за фото сраки неповнолітньої внучки компетентні ограни і вас, і мене по голові не погладять. Але ви подібних картинок напевне можете нарити фкантахті, де й знайшли одну з сьогоднішніх новин.

12.03.2013 - 05:56 Не кОпайте мертвого пса

Ну ось маємо: вперше за довгий час, після авто для мера, засяяла зірка Житомира на всю країну. Купка геть недурної молоді вирішила висловити своє "фе" гранітній брилі зі зображенням батька багатьох тиранів 20-го століття: без нього так і лишився б рядовим грабіжником банків Джугашвілі, а без його підтримки, в свою чергу, не піднявся би до світового рівня Шикльгрубер, та й дрібніших Пол-Потів і Кім Чен Ір-ів взагалі не існувало б без люб'язно подарованих АК-47.Історично - ніби вірно, ніби й не місце такому боввану в центрі європейського міста. Але тактично: ну що він вам зробить прямо зараз, "він же пам'ятник"?

Може є якийсь сенс замість мавзолейної мумії звернути увагу на ще живого і процвітаючого бульдога, який зі зграєю і цуценятами шматує країну? Зокрема і сюжетами на УТ-1, ТРК "УРКаїна", Інтері: для просовєцькго населення єдиних успішних борців з тушками показують варварами, які знічев'я (бо сліпі, не бачать інших проблем) посягають на св'ятиню їх дитинства - Ульянова. То як, зробимо добре діло для історії, а разом і гарну телекартинку для Фіірташа, Льовочкіна і Ахметова? Раз плюнути, пішли до Леніна.

Аж тут халепа, стареньких фанатиків трошки підкріпили. І звідки, холєра, взялилися оті бритоголові? Яким налом їх оплатили? Чи не виручкою з приватного штрафмайдачика і поборами при видачі паспортів? Або відкатами з "Олвіти" чи "Водоканалу"? І недарма так міцно тримає в обіймах платоспроможного клієнта "ЖТКЕ": втече на індивідуалку - і не попиляєш грошиків на гнилих трубах і липових модернізаціях; як тут копієчку не перекинути в партійну касу за все міцніші заборони. А яка частка б'юджетних витрат на пам'ятники Кременицькому і "ТомуЩоВибивДотаціїНаОкруг" осяде в кишенях працедавців бритоголових? А ще скоро весна, і звалище почне смердіти так само, як перед виборами...

Хлопці, не робіть дурниць, я ж за вас голосував.

02.02.2013 - 17:54 Вакансія: балалаєчник

В містечкових ЗМІ склалась тенденція шукати нове місце роботи для Рижука. Спробую додати свій варіант.

Почну з поганої новини для губернатора: вакансія баяніста у ресторні російської кухні "Полярна зірка" в Пекіні вже закрита, але вдень з вогнем шукають балалаєчника.

Безсумнівні плюси вакансії:

- репертуар цілком складається з патріотичних радянських пісень

- сценічний одяг - форма часів Другої світової (чи ВОВ, якщо подобається)

- життя під червоним прапором

- і головне - ніякого інтернету і дурних коментаторів у ньому

На противагу злим язикам, котрі уже кілька місяців пророчать йому швидку відставку за результатами виборів і перехід на роботу за музичним покликанням, зазначу, що при мізерному рейтингу партії влади у області маємо:

- Новограду - потрібен литвин

- у Малині - престарілого мажора

- в Любарі, Чуднові і т.д. - РОЗВОДовського (нема виборів - нема новорічних цукерок)

- у Бердичеві - якусь тушку

- у Коростені - теж в доску свій хлопець

А ви кажете програв.

Та і які можуть бути претензії до простого добряка з провінції, який вважає. що:

- найбільша радість суворого повоєнного дитинства - ярмарки - мають підняти рейтинг до недосяжних висот

- бовван партійного бонзи має замінити обласному центру снігоочисну машину

- за ухрюкані київські тролейбуси треба дякувати йому, а не слюсарям і малярам, котрі їх вилизали

- варто похвалити мера за суцільний каток на вулицях, навіть центральних

Аби під ногами "смотрящего" не плутався - і то хліб

Вибачайте, шановні, життя - то не лише інтернет. Скільки не накручуй опитувань про секретарство Півоварової - все одно воно залежить від депутатів. Скільки не пиши пасквілів на тему "Рижук - go home" - все одно останнє слово за профффесором і його доцентами, а у нього навіть компа на робочому столі немає.

кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...