Наталія Шевчук

блоги

01.11.2017 - 11:49 Найменший гість кафедри

Зайшовши на кафедру «Видавничої справи та редагування» можна часто почути ім’я Валєрка. Спочатку поневолі думаєш, що мова йде про завідувача, але згодом розумієш що це про найменшого гостя кафедри. Так ми і познайомилися з Валєркою, з блакитним брелком невеликого розміру, проте великою історією. 


ва

- Валєрка, розкажи про перший свій спогад. 
- Пам’ятаю запах пошти, кліки клавіатури та шурхання чеків. Потім мене хтось взяв та поніс. Тоді я вперше понюхав дощ та почув вітер. Коли мене розпакували, я й очі не встиг відкрити як мене одразу почали тіскати та терти об свої мордочки. Тоді я й познайомився зі своєю бабулею. 
- А який твій найяскравіший спогад? 
- Коли мене подарували матусі. Пам’ятаю тоді бабуся посадила мене до красивої коробки де пахло шоколадом та молоком. А в лапки поклала цукерку. Я дуже чекав зустрічі з матусею, а вона ще більше. Тоді я вперше побачив п’яних студентів. Таке і дійсно не забудеш. 
- Як тобі бути голубим, ніхто не дражнить? 
- Часом мама каже що потрібно було брати синього. Але загалом чудово, адже я схожий на свого улюбленого героя зі «Смішариків». Хоча мама каже що за характером я весь в бабулю. Власне вона часом і дражнить мене Тарасом, проте я знаю що це любов. 
- Якщо ти схожий на Кроша і на Тараса, чому ж тебе назвали Валєркою? 
- Чесно кажучи я й сам не знаю та мої не пам’ятають, а звалюють все на бабулю. 
- А як часто ти бачишся з бабусею? 
- Майже щодня в університеті, куди ходжу з мамою. Вона познайомила мене з усіма, навіть з викладачами на кафедрі. Правда часом я залишаюся вдома та сумую, коли мама бере іншу сумку до університету. Та я не шкодую, що пропускаю пари. Краще я буду мати справу з травою чим бігати по місту з мікрофоном, що більший за мене. 
- Про що ти мрієш? 
- Про племінника. Я нещодавно чув, що моя сестра збирається завести собі Ваську чи Василину. Я вже не дочекаюся, коли зможу його понюхати. 
- Чи важливий тобі колір його шерсті? 
- Нехай буде рожевим, аби бабуля дражнила не тільки мене. 
- Ти на це ображаєшся? 
- Ні. Я взагалі рідко коли ображаюся. Хіба що, коли мене називають хом’яком. 
- Валєрка, дякую тобі за розмову, що ти побажаєш читачам? 
- Обнімашок, теплого чаю та шоколаду 

Це було інтерв’ю з Валєркою, з найменшим та найочікуванішим гостем університету. Ви можете зустріти його серед журналістів другого курсу та зарядитися позитивом. Ідіть за сміхом… 

Шевчук Наталії


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...