Наталія Шевчук

блоги

19.10.2017 - 21:07 Прив’язані до мишки

photo5425120127160002539

- Навіщо тобі ноут? 
- У мене гра завантажилась.  


Бабуся заходить до внукової кімнати аби привітатися. Натомість на неї з дверей падають штани та добряче буцають пряжкою по голові. Отямившись вона помічає лише тускле мерехтіння в кутку кімнати та звуки ніби пес намагається тихо пробратись у дім. 

Одягнувши окуляри вона підходить ближче та не впізнає внука. Перед нею сидів вилитий бомж Василь з під Замкової, вона вже навіть була засумнівалася в чесноті своєї невістки. Проте коли з уст цього невпізнаного чоловіка вилетіло «Ну куди ти, трясця твоїй матері?», бабуся упізнала рідну кров. 

- Що ти робиш, синку? 
- Знешкоджую ворожий табір. 
- Тобі потрібно набратися сил, подивися на себе. 
- І то правда, зараз куплю еліксир. 
- Людська їжа, синку, хоча бачу ти он сидиш в кетчупі, а ніс так і ріже смердота дохлої миші як у тітки Галі з Харкова. 
- Харків? Точно «World of Tanks», як я міг забути.. 

Більше бабуся не змогла витягнути жодного слова з внука та приступила до рішучих дій. 

- Алло, отець Богдан, потрібно вигнати диявола з онука, приїжджайте? 
- Пані Василино, я був би радий та моя донька забрала кадило і бігає по кімнаті зі словами «Mortal Kombat» 

На фоні тим часом пролунало «файтинг» та зв’язок різко обірвався. Бабуся пішла до підвалу у пошуках місцевих наркоманів Гоши і Кеши, бо чула що вони живуть і без ноутбука, а отже не мають цієї залежності. Під під’їздом сиділи дівчатка з планшетом. Краєм вуха вона почула їхню розмову: «Ну ось, він знову потонув у басейні; А вона вже вагітна? А давай створимо вампіра». З жахом вона спустилася до Гоши і Кеши, спитати поради: «Хлопці, в чому секрет того, що вам не потрібні всі ці комп’ютерні ігри?». «Це все через фен» - відповіли вони. 

Бабуся окрилено побігла додому, взяла фен і почала обдувати ним онука. Спочатку це було без результативно, він лише плювався та ухилявся зі звуками «паф», «пуф». Тоді бабуся добряче розмахнулася феном та зарядила внукові у лоба. «Хм, так от як це діє» - сказала вона над знепритомнілим внуком. Виходячи з кімнати в кармані її халату щось м’явкнуло. «О, Том прокинувся» - промовила бабуся та так і зупинилася як вкопана в тій кімнаті. 

«От василина» - сказав дідусь, що весь цей час був прив’язаний до батареї комп’ютерною мишкою. 

Шевчук Наталії

 


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...