Руслан Коцюбинський

блоги

26.01.2012 - 17:11 Переламай хребет продажному сьогоденню.

7-го жовтня 2011 року сьома сесія міської ради була зірвана штурмом, про що повідомив пресу міський голова Володимир Дебой під час брифінгу.

Я виступив перед громадою на сходинках міської ради та наголосив на тому, що досить махати прапорами, настав час діяти, закликав унеможливити прийняття рішення про вирубку плодового саду. Та першим увійшов разом із людьми до сесійної зали. Розгнівані та обурені намірами знищення чи не останнього зеленого куточка Житомира, ми, зламавши опір муніципальної міліції, потрапили до сесійної зали, заполонили задушливе її повітря чистим подихом народовладдя та оточили міського голову. Він залишився сам на сам із захисниками ботанічного саду. Ні опозиція, ні члени виконкому, ні заступники не забажали заступитись за нього та спілкуватись із людьми. А що ж опозиція? Вона навіть не спромоглась запропонувати людям присісти, враховуючи, що частина людей є похилого віку та інваліди.  

Відбулось пряме народовладдя, люди висловили свою думку щодо збереження ботанічного саду. По суті, це були громадські слухання. А зараз на часі референдум, в який необхідно винести питання про недовіру та розпуск міської ради, а також збереження ботанічного саду та ліквідації заводу із оцинковки металу. Це повинно стати останньою крапкою для продажних депутатів.

24-го жовтня 2011 року я чекаю на тебе під стінами Житомирської міської ради. Лише разом ми переламаємо хребет продажному сьогоденню.

 


Коментарі

1.
Martyha
2011.10.10 21:43
0
Знаєте що, які би ви правильні не були - але за вривання на сесію треба як мінімум адміністративне правопорушення впаяти.
Вибачте, пікети пікетами, але вриватись в сесійну залу... це не нормальна позиція.

І питання про Ботсад перенесли тільки через те, що воно не було вчасно оприлюднене на сайті.

Всі не хочуть "Епіцентру" і всім коритить там площадку для дітей... А за що ви будете кормити цих дітей? Яблука будемо продавати?))))))
 
Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...