Іван Фурлет

блоги

30.08.2015 - 12:59 Кредитувати чи інвестувати? Питання майбутнього Житомира

Цікаву думку висловив київський однопартієць: “...після спостереження за багатьма "громадсько-стурбованими" персонажами. Вони знають що треба і як треба, і готові на шмаття порвати будь-яку ідею та пропозицію.

Але коли виходиш до них з пропозицію йти у владу на місцевих виборах - моментально знаходяться десятки аргументів чому "Ні", замість хоча б одного чому "Так"...

З досвіду підготовки нашої команди додам ще одну проблему. Навіть коли у вас є кандидати, це не означає, що є ті, хто їх підтримає.

Багато слів про необхідність приходу нових команд, зміни політиків, принципів, чесності... На ділі ж ті, хто про це говорить, не готовий підтримувати “нових”. Вся підтримка - дружнє похлопування по плечу.

Людина знайде 100500 аргументів чому "ті" погані, розповість як треба… Але запропонуй їй свою команду як альтернативу, аргументуй необхідність матеріальної підтримки принаймні 50-500 грн. в місяць, або запропонуй їй власним інтелектом приєднатись до команди, яку 5 хв. назад всі хвалили: вмикається мороз.

От і виходить, що всі ганять "організовану злочинну владу", але взяти участь у організації альтернативи їй - не бажають, а пропозиції зробити це вважають чєюсь персональною зацікавленістю.

Олександр Равчев, там же написав: “Ці люди приречені жувати соплі та нити, що все погано, замість того щоб хоча б раз взяти на себе відповідальність та вирішити проблему.

Користуючись алегорією використаною Томарою Коваль: маємо ситуацію, коли наші виборці діють як кредитори, а не інвестори. Ви десь бачили позичальника, який хоче повернути кредитору більше, ніж узяв? А наші виборці саме цього й хочуть, замість того аби самому пошукати кого проінвестувати і отримувати дохід з торицею.

Тепер задумайтесь чи вдасться Житомиру цього року примножити свої здобутки, якщо перевірений стартап-команда, яка у владі і схемах не була, на Майдані вигрібала, чиновниками незлюблена, нікому в результаті не цікава.

П. С.: Надо понять.

 

28.07.2015 - 16:40 Ефективність Демчика як представника влади

Якби не обридло читати і чути про Демчика і транспорт, але його історія - класика ситуації, коли за словами "по-новому" стоїть робота "по-старому".

Коротка передісторія:

На початку року Демчик декларує "посилення контролю" за перевізниками. Команда ДемАльянсу відразу пропонує простий і дієвий інструмент: "СМСКонтроль".

Їдеш у маршрутці  бачиш порушення - кинь СМС із порушенням на мобільний і все. Ніяких паперів, підписів, канцелярій.

Демчик, звісно, відхиляє пропозицію. СМСКонтроль популяризувався виключно через інтернет.

Про результати:

Я надіслав запит на інформацію про кількість скарг, які надійшли на номери гарячих лінійщо висять в кожній маршрутці! І порівняв їх із повідомленнями, що надійшли на номер СМСКонтролю.

Клікніть тут, якщо інфографіка не відкрилась.

 

Думаю, ці цифри дають гідну оцінку ефективності діяльності Євгенія Демчика на посаді заст. міського голов

Ну і кілька слів про "язик як важіль":

 

99228b9879080c37525c0b163e5678fa

16.07.2015 - 13:49 Язик як важіль, або про лицемірство Демчика

Я вже писав про синдром партії регіонів, який охопив Євгенія Демчика. На жаль, треба констатувати, що з часом його прояви тільки прогресують.

Після мовчазного ігнорування Меморандуму Євгеній Демчик знову вийшов на п'єдестал із "проффесійним" проведенням конкурсу на визначення перевізників у місті.

Євгеній Демчик змушений був, навіть, провести прес-конференцію. Де, з традиційним йому лицемірством, заявив, що місто отримало "важелі" впливу на перевізників - можливість розірвання договорів при виявленні порушень та закликав громадськість долучатися до реформування.

Якщо з друге вже давно стало пустим звуком, то про "важелі" хотілося б деталізувати.

Наприкінці 2014 наша команда запустила сервіс написання електронних звернень до міської ради povidom.zt.ua. Звісно скарги громадян не минули і порушень у транспортній сфері. 

Без сумнівів можна сказати, що Євгеній Демчик, "важелем" вважає власний язик. Ось кілька витягів із відповідей заступника мера на скарги:

Важелі Демчика

Як бачимо, замість притягнення перевізників до відповідальності - розірвання договорів, наш герой тільки проводить наради і зобов'язує перевізників. Звісно, практично без жодних наслідків для пасажирів.

У когось виникає впевненість в тому, що ця людина здатна робити те, про що публічно заявляє?

16.04.2015 - 23:37 Синдром партії регіонів заразний

Сказано-написано про проблеми ЖТТУ впродовж років уже неймовірно багато, про хаос у організації роботи “маршрутчиків” знає навіть кожен їх клієнт. Однак, попри солодкі обіцянки при призначенні про “наведення порядку” у транспорті, Євгеній Демчик продовжує славу наперсточників-регіоналів.

Після того, як перевізникам вдається укінці грудня “пропихнути” підвищення ціни на проїзд, влада під тиском громадськості йде на підписання “Меморандуму”. У ньому всі три сторони зобов’язуються лягти кістьми задля наведення порядку у транспортній сфері.

Оскільки вже після підписання Меморандуму були зафіксовані факти його порушення наша команда запропонувала Євгенію Демчику допомогти у реалізації контролю за якістю послуг перевізників.

Допомога полягала у централізованому запуску “СМСконтролю” - вивішення оголошень у салоні маршруток про можливість подачі СМС-скарг прямо під час її руху. Опрацювання цих скарг владою в свою чергу дало б змогу їй ефективніше реалізовувати свій обов’язок - контроль за перевезеннями.

Оголошення в Маршрутки

Однак, попри те, що у Меморандумі всі сторони поклали на один одного чимало зобов’язань, в т.ч. на громадськість - обов’язок контролю, Євгеній Демчик, аж через півтора місяці, таки черкнув “відмазку”. Виявляється, йому допомога не потрібна, бо “законодавством про автомобільний транспорт це не передбачено..”.

відповідь Демчика

Отже, вслід за перевізниками плювок у обличчя громади зробила і влада, при першій же ініціативі заперечивши зміст Меморандуму.

І що найсумніше, виконувати свої прямі зобов’язання пан Демчик не хоче, а, можливо, навіть, і не здатний… Схоже говорити гарні слова, а потім робити навпаки - хвороба, яка передалася нашому герою від його давнього одіозного товариша-регіонала Журавського...

П.С.: Попри бездіяльність влади сервіс "СМСконтроль" працює, користуйтесь. Якщо Ви готові допомогти впровадити сервіс - звертайтесь ;)

кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...