Dmitriy Grinevich

блоги

23.09.2020 - 16:28 Росіяни продовжують блокувати український радіосигнал на окупованому півострові

Російська пропаганда стала частиною віртуальної реальності багатьох кримчан.  

З часу окупації росіянами Криму більшість кримських, а фактично російських, мас-медіа зорієнтовані на подачу негативної інформації по Україні.

Інформація - одна з граней війни! І наразі її просування у потрібному сенсі активно використовується країною – агресором для досягнення необхідного результату.

Варто розуміти, що творення віртуальної реальності, а особливо на окупованих територіях – для Росії справа дуже важлива. Це чудово розуміють в Кремлі. Не даремно вони вкладають гроші в розвиток мас-медіа, оскільки часто уявна реальність творить реальність справжню.

Нинішні процеси на півострові призводять до того, що українська мова там фактично маргіналізується. В університетах і школах викладають російською. Телебачення Криму – теж російськомовне. Російська мова – домінує! І це створює одну з головних загроз суверенітету України…

І на цьому русифікація Криму не зупиняється.

У вересні 2020 року «Кримською правозахисною групою» проведено новий моніторинг трансляції станцій FM діапазону на півночі окупованого Криму. Сигнал українських FM радіостанцій зафіксований в 12 з 19 населених пунктів.

При цьому в більшості населених пунктів можна почути лише від одної до трьох українських радіостанцій. А іноді на українських радіочастотах транслюють свої програми російські FM-станції.

 

Так в 11 населених пунктах з 19 на деяких частотах зафіксовано одночасне мовлення двох станцій - української та російської. Це говорить про цілеспрямоване блокування українського FM радіомовлення російськими станціями.

Крім того, поруч з КПВВ "Чаплинка" на окупованій території Криму встановлено нову телерадіовежу. У червні, під проведення попереднього моніторингу, вишка була в процесі монтажу. Зараз вона повністю змонтована і встановлені спеціальні антени дозволяють транслювати телерадіосигнал на територію Криму і частину Херсонської області.

В такий спосіб окупаційна влада створила в Криму ще один інструмент для блокування українського FM радіомовлення.

Сьогодні на окупованих територіях неможливо отримати об’єктивну інформацію, особливо таку, що стосується спірних питань російсько – українських відносин. Нині Росія принципово, примусово і свідомо змінює демографічну ситуацію в Криму. За технологією ці методи можна порівняти з операцією «Вісла» у 1947-му, коли відбулася етнічна чистка західних українців. Як не дивно, а першими жертвами схожих депортацій стали корейці, яких у 1930-х перемістили із Далекого Сходу до Казахстану. Коли корейська діаспора в РФ хотіла відзначити роковини примусового переселення, їм заборонили провести пам’ятні заходи. Кремль навіть у таких дрібницях використовує похідні технології.

680_597a2017c0440


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...