Vlad Rogozhin

блоги

29.02.2020 - 11:08 Нові схеми повернення старої влади. Навіщо Зубку знадобився «священник»?

IVczxRkHLwhEOwFHSUzyhLp901PhBc5R

Нещодавно ректор державного університету «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов очолив обласну організацію партії «Наш край» в Житомирській області, тим самим  усунувши від керівництва партії ексмера Володимира Дебоя, якому таки не вистачило коштів на внесок для повторного переобрання на посаду.

На відміну від екс-керівника партії Віктор Євдокімов все ж знайшов того покровителя, а точніше напевне знайшли його. Тим самим меценатом став екс віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, який пролобіював його призначення, внісши в партійну касу близько мільйона гривень.

І призначення Євдокімова це лише початок цілої низки планів команди Порошенка в області. Наступним кроком вочевидь логічно стане лобіювання Віктора Євдокімова на посаду мера м.Житомира замість С.Сухомлина, якому навряд чи вдасться утриматися в кріслі, з урахуванням резонансу подій навколо його фігури.

Вже будучи мером В.Євдокімов, у якості вдячності команді Порошенка, змушений буде забезпечити перемогу на майбутніх виборах партії «Європейська Солідарність» і максимально завести її представників до владних кабінетів в регіоні, тим самим ослабити позиції президентської політ сили, що вони досить вдало реалізовували з самого початку виборчої кампанії через відомого нам бізнесмена Є.Яремчука.

Не вийшло з Є.Яремчуком і одразу було побудовано нову схему повернення старої влади.


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити

Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...