Vlad Rogozhin

блоги

26.05.2020 - 17:18 Що приховано в історії депутата Павленка А.А. А?

Знайомтесь!

Павленко Анатолій Анатолійович!  

Pavlenko

Колишній депутат Житомирської обласної ради від  ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - особа майже з кримінальним минулим http://control.net.ua/keysi/pavlenko-anatoliy-anatoliyovich/  в лавах владних структур регіону.

Павленко А.А. - власник ТОВ «Енергоальтернатива плюс». Один з засновників ТОВ «ПС-ЕНЕРДЖІ», володіє значною кількістю закладів торгівлі, громадського харчування на території Радомишля та району, історія набуття яких, на переконання місцевих мешканців, має зацікавити правоохоронні органи.

У минулому – заступник голови правління СЦ «Росія», в подальшому – засновник СЦ «Україна». З відома та за участі А.Павленка до ТОВ СЦ «Україна» безпідставно було передано та оприбутковано основні засоби з балансу СЦ «Росія»  (лише частка відчуженого автотранспорту склала близько 500 тис.грн.) загальною вартістю 20 млн.грн. Після призначення А.Павленка на посаду голови Радомишльської РДА керівником ТОВ СЦ «Україна» було призначено його дочку, а справу щодо незаконного привласнення майна  СЦ «Росія» було закрито через не встановлення фактів зловживання.        

Подібна ситуація склалася навколо ТОВ «Енергоальтернатива плюс», власником якого є сестра депутата обласної ради Анатолія Павленка, а директором сам депутат, яке у  період з жовтня 2015 р. до липня 2016 р. в порушення: ст. 22  ЗУ «Про запобігання корупції”,  ст. 364 КК України “Зловживання владою або службовим становищем», отримало від цілого ряду закладів Радомишля замовлень на суму понад 5,1 млн грн.

І цього разу до А.Павленка теж чомусь питань у правоохоронців не було.

«Заїхавши» далекого 2005-го до Радомишльської райдержадміністрації на популярному тоді транспортному засобі – «помаранчевому» велосипеді, Анатолій Анатолійович «виїхав» звідти з чистою (читай – підчищеною) совістю на власному «шестисотому мерсі» або ж «Тойоті». Перебування на посаді голови РДА його збагатило просто неймовірно, і це не дивно, бо ж протягом усього свого «головування» він роздавав землі, привласнював їх, отримуючи надприбутки.

Встигнувши довести розкрадання земель району під «0» в інтересах Юлії Тимошенко та її зятя та збагативши власні кишені Анатолій Павленко ретельно замів за собою сліди, ухваливши всі можливі незаконні рішення, і загалом зробив усе, аби вийти сухим із води після своєї тривалої незаконної діяльності.

За його головування, нагадаємо, було привласнено або ж «подаровано» стільки земельних і водних наділів, скільки уявити собі важко! І не лякали пана Павленка навіть прокурорські перевірки, адже здійснюювалися  вони лише поверхнево… його «кишеньковим прокурором Демчуком», який  отримував щедру фінансову винагороду за свою роботу, прикривши свої «безсоромні» очі на 8 випадків розбазарювання державних земельних наділів. http://zhzh.info/publ/9-1-0-2205

 

 Нині пан Павленко, як ні в чому не було, поважно пересувається районом на «бюджетному» авто і продовжує брудні оборудки з привласнення благ, які належать його мешканцям. І при цьому не забуває періодично нагадувати про себе незрозумілими популістичними політичними виступами!

29.02.2020 - 11:08 Нові схеми повернення старої влади. Навіщо Зубку знадобився «священник»?

IVczxRkHLwhEOwFHSUzyhLp901PhBc5R

Нещодавно ректор державного університету «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов очолив обласну організацію партії «Наш край» в Житомирській області, тим самим  усунувши від керівництва партії ексмера Володимира Дебоя, якому таки не вистачило коштів на внесок для повторного переобрання на посаду.

На відміну від екс-керівника партії Віктор Євдокімов все ж знайшов того покровителя, а точніше напевне знайшли його. Тим самим меценатом став екс віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, який пролобіював його призначення, внісши в партійну касу близько мільйона гривень.

І призначення Євдокімова це лише початок цілої низки планів команди Порошенка в області. Наступним кроком вочевидь логічно стане лобіювання Віктора Євдокімова на посаду мера м.Житомира замість С.Сухомлина, якому навряд чи вдасться утриматися в кріслі, з урахуванням резонансу подій навколо його фігури.

Вже будучи мером В.Євдокімов, у якості вдячності команді Порошенка, змушений буде забезпечити перемогу на майбутніх виборах партії «Європейська Солідарність» і максимально завести її представників до владних кабінетів в регіоні, тим самим ослабити позиції президентської політ сили, що вони досить вдало реалізовували з самого початку виборчої кампанії через відомого нам бізнесмена Є.Яремчука.

Не вийшло з Є.Яремчуком і одразу було побудовано нову схему повернення старої влади.

Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...