Василий Прохоров

блоги

15.02.2020 - 11:30 «Пані» Вікторія Лясковська-Щур розпочала революцію в Спілці поляків України?

На початку лютого 2020 р. в м. Києві відбулося зібрання представників польської меншини України, які планували утворити чергове національно-культурне товариство для отримання коштів від організацій Республіки Польща.

Закономірно, що участь у вказаному зібранні взяла голова Житомирської обласної Спілки поляків України Вікторія Лясковська-Щур, яка відома в середовищі польської меншини, як особа, яка дуже любить гроші, особливо дармовий польський злотий. Тож не дивно, що В.Лясковська-Щур увійшла до новоутвореної Ради комітету польського культурно-економічного центру, який був утворений на вказаному зібранні.

«Пані» Вікторія в черговий раз розраховувала з легкістю отримати кошти від польської сторони, які планувала витратити на власний розсуд.

         Однак, не так сталося, як гадалося… Проти зазначеної ініціативи виступило Посольство Республіки Польща в Україні в особі Посла Бартоша Цихоцького, який в соціальній мережі Фейсбук повідомив, що не підтримує створення нової полонійної структури.

         Зрозумівши позицію дипломатичного корпусу Польщі та своє хитке становище, В.Лясковська-Щур одразу виступила з критикою вказаного зібрання, а свою присутність на ньому пояснила, як звичайну цікавість.           

Підсумовуючи можна сказати, що такі лицемірні особи, як Вікторія Лясковська-Щур часто можуть за допомогою брехні досить інтенсивно підійматися кар’єрною драбиною, мати успіх. Однак, їм потрібно пам’ятати, що це продовжується рівно доти, доки польські структури та дипломати не почнуть розуміти, що ж то за людина така, яка має гроші головною метою в житті.  

Виключення в 2018 р. «пані Вікторії» зі складу Правління Спілки поляків України яскравий приклад даного твердження.

Що ж тепер буде робити «пані» Вікторія? Заляже на дно? Здійснить революцію в Спілці поляків України? Чи продовжить створювати нове національно-культурне товариство? Це ми побачимо згодом…

 

20.11.2019 - 13:05 ЖИТОМИРЩИНА СТАЄ ПРИВАБЛИВОЮ ДЛЯ НОВИХ СХЕМ ДЕРИБАНУ ЗЕМЕЛЬНИХ ШАХРАЇВ?

телефонные-мошенники-банк

Судячи з процесів, що нині відбуваються у аграрних областях України, час до прийняття нового земельного законодавства земельні шахраї байдики не б’ють. Вони вдень і вночі розробляють нові способи дерибану поки що вільних земельних наділів.

 І наче й способи ці – примітивні та дешеві до неподобства, але результативні – теж до неподобства.

 «Вартість» одного із останніх «ноу-хау» - у середньому 300 гривень плюс витрати на нотаріуса (але оскільки нотаріус вже свій – «прибитий», то й знижки за «оптові» партії однотипних документів робить).

 Суть – елементарна, Ватсон!

 Проблеми знайти людину, яка ще не скористалася правом отримати 2 га землі від держави, - майже не існує, як і запропонувати їй 300 гривень за «запозичення» її майбутньої ділянки. При цьому сама людина, наче й розуміє, що земля після зняття мораторію коштуватиме дорожче в рази (а це сотні-тисячі «зелених»), але ж 300 гривень – НЕГАЙНО В РУКИ – пересилюють здоровий глузд….

 І дивує, що бажаючих у таких земельних шахраїв – хоч відбавляй!

 Парадокс: наче б то всі - нормальні адекватні освічені люди, але «купитися» за 300 гривень – це чи від ліні скористатися своїм правом, чи небажання проходити всі довжелезні кола бюрократії, або ж банально зневіра в тому, що все ж вдасться реалізувати таке право на омріяні 2 га.

 

БУДЬТЕ УВАЖНІ І ДАЛЕКОГЛЯДНІ,

НА ВАС ЗАРОБЛЯЮТЬ ШАХРАЇ!

Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...