Василий Прохоров

блоги

20.11.2019 - 13:05 ЖИТОМИРЩИНА СТАЄ ПРИВАБЛИВОЮ ДЛЯ НОВИХ СХЕМ ДЕРИБАНУ ЗЕМЕЛЬНИХ ШАХРАЇВ?

телефонные-мошенники-банк

Судячи з процесів, що нині відбуваються у аграрних областях України, час до прийняття нового земельного законодавства земельні шахраї байдики не б’ють. Вони вдень і вночі розробляють нові способи дерибану поки що вільних земельних наділів.

 І наче й способи ці – примітивні та дешеві до неподобства, але результативні – теж до неподобства.

 «Вартість» одного із останніх «ноу-хау» - у середньому 300 гривень плюс витрати на нотаріуса (але оскільки нотаріус вже свій – «прибитий», то й знижки за «оптові» партії однотипних документів робить).

 Суть – елементарна, Ватсон!

 Проблеми знайти людину, яка ще не скористалася правом отримати 2 га землі від держави, - майже не існує, як і запропонувати їй 300 гривень за «запозичення» її майбутньої ділянки. При цьому сама людина, наче й розуміє, що земля після зняття мораторію коштуватиме дорожче в рази (а це сотні-тисячі «зелених»), але ж 300 гривень – НЕГАЙНО В РУКИ – пересилюють здоровий глузд….

 І дивує, що бажаючих у таких земельних шахраїв – хоч відбавляй!

 Парадокс: наче б то всі - нормальні адекватні освічені люди, але «купитися» за 300 гривень – це чи від ліні скористатися своїм правом, чи небажання проходити всі довжелезні кола бюрократії, або ж банально зневіра в тому, що все ж вдасться реалізувати таке право на омріяні 2 га.

 

БУДЬТЕ УВАЖНІ І ДАЛЕКОГЛЯДНІ,

НА ВАС ЗАРОБЛЯЮТЬ ШАХРАЇ!

Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...