Володимир Гребьонкін

блоги

30.12.2014 - 23:51 Інформація про зміни до Податкового кодексу (28-29.12.2014)

Допоки офіційні органи найвищого рівня мовчать (певно оговтуються після голосування ВР у неділю-понеділок 28-29.12.2014) Громадська рада при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області за сприяння податківців доволі оперативно підготувала інформаційну "довідку" про нововведення у податковому законодавстві.

Як заступник голови Громадської ради, взяв на себе відповідальність "загорнути" інформацію у форму презентації й поширити її у даному випадку через свій блог http://grebionkin.blogspot.com/2014/12/28-29122014.html

Не оцінюйте суворо - цей матеріал точно не досконалий, але це вже щось і він допоможе уникнути різноманітних самонакручувань або навіть втягувань у маніпуляції.

24.12.2014 - 16:21 "Think outside the box

Цього тижня у Рівному було дві зустрічі, на які не шкода витраченого часу - у вівторок про децентралізацію говорили з Олександром Солонтаєм (Інститут політичної освіти), а у субботу з членом команди Саакашвілі Ило Глонти, який приїхав допомагати з українськими реформами, спілкувалися на різні теми: і стосовно загрози мережі Вконтактє, і стосовно свободи, і реформ, і досвіду Грузії...

Обидві зустрічі для мене корисні, насамперед, мотивацією - треба просто брати і робити; шукати можливості для реалізації своїх задумів і проектів - насправді все простіше, ніж видається.

Власне Глонті так і вчинив - допоки у Києві гальмується робочий процес, він зібрався і поїхав зустрічатися із активістами у регіони.

Декілька нотаток із зустрічі з Іло:

320a62bb9603fb863b225446354f64f5

• "Чим менше ви будете брати участь в усіх системах і боротися за свободу, тим краще".

• "Основна функція держави - не заважати. Нікому і нічому".

• У відповідь на запитання про те, що б Іло почав робити у Рівному: зменшив податки, інтернетифікував усе місто, вклав би кошти в освіту, організував міждержавні програми обміну, розвитку бібліотек (закупівля нових сучасних книжок, зокрема іноземною мовою). (Подумав, що те саме стосується і Житомира + я би іще розвивав IT-сферу).

• Три книги від Глонті: "Воскресение" Л. Толстой (посібник для реформаторів). "Дорога к рабству", Фрідріх Хайєк. "First, Breake All The Rules", Marcus Buckinghamand & Curt Coffman.

 

І пару нотаток із зустрічі з Солонтаєм (за яку треба подякувати Силі людей):

d38f237f62bdfcbc98590805f72519d5

• Децентралізація в Україні відбувається, але вона повзуча й мега повільна

• Закон про статус Донбаса - демонструє наскільки глибокою може бути автономія регіонів і що нам можна і треба вимагати від центральної влади (насамперед почати із того, щоб податки залишалися, а також почати з виборної посади начальника міліції).

340f0e2e56df01a4ea984028f963c9f1

27.11.2014 - 17:37 Поводир українського кіно

Я не шкодую, що не пішов на допрем’єрний показ фільму Поводир у Рівному. Однак я би шкодував, якби пропустив картину на великому екрані.

Дуже сильне кіно. Важке. Майстерне. Все, як я люблю, – шикарна гра акторів, сценарій, динаміка, хороша режисура. Зйомки у таких знайомих місцях, таких рідних, де я був не один раз – від цього також приємно.

І зауважте, що в основі сюжет із української історії, яка є… непростою і тому не кожному режисеру вдається її подати. І Санін майстерно з цим впорався.

Я вражений. Кінокартина світового рівня, гідно представить Україну на премії Оскар.

Радію, що в Україні є кіно. Є режисери, у яких можна вкладати. Десь у стрічці новин побачив слова з чиєїсь рецензії на фільм – Поводир «не вишенька на торті, і навіть не сам торт, а форма для випікання». Абсолютно згоден – картина є прикладом, рамкою, шаблоном, який можна використовувати, щоб робити українське кіно, знімати так, щоб сарафанне радіо соціальних мереж було кращою рекламною кампанією. Як інтернет-маркетологу цікаво побачити цифри касових зборів.

...Життя - цікава штука: у вересні я був у Харкові й бачив пам'ятник тим самим винищеним кобзарям

43d809d44a63bd6d7031dbf334e94200

Ознайомтеся із моїми фотоблогами:

http://zhitomirphoto.tumblr.com

http://rivnephoto.tumblr.com

21.11.2014 - 16:25 Революція з першого дня - мої фото

 Зараз розкажу вам історію про те, як розпочалася для мене революція. Завдяки моїй звичці багато фотографувати дуже добре пам'таю події.

Світлину із йолькою, яку тільки-но почали встановлювати на Майдані, я зробив 21 листопада 2013 року о 20:14.

Було трохи туманно, у повітрі висіла волога, але не було холодно. Пішов пити чай у Чашку на Бесарабці, звідки після 22:14 знову попрямував через Майдан, потім Михайлівську площу пішки на Лук'янівку - ну от захотілося мені так.

Повідомлення Мустафи у фб я тоді не бачив. Уранці, коли включив Інтернет, то офігєл - не вірив я, що будуть якісь прояви незгоди щодо рішення Януковича не ставити підпис під Асоціацією. Проміняв сніданок на те, щоб на власні очі побачити що ж там відбувається на Майдані.

А там о 10:41 22 листопада 2013 року було небагато мітингувальників і купа міліцейськихмашин.

Зараз трохи перескочу в часі - вечірній Майдан, де вже чимало людей відстоювали європейський поступ України, зафільмований 29 листопада 2013 року о 19:42. Уночі битимуть студентів...

Через рік ці світлини вже мають історичний "присмак"... Скоро буду дітям і онукам світлини показувати і розповідати, що бачив, брав участь в історичних подіях із перших днів :)

Переглянути цей пост у моєму профілі Фейсбук.

 

Ознайомтеся із моїми фотоблогами:

http://zhitomirphoto.tumblr.com

http://rivnephoto.tumblr.com

ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...