Народився 23 травня 1971 року в місті Житомирі.

Громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ «ТО АСК», член Партії ветеранів Афганістану, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 62

Україна дійшла до критичної межі. AIR MAX ZERO QS Air Max One Air Jordan 13 Існуюча система влади показала свою цілковиту недієздатність і небажання слугувати народу України. Kanken Big Baratas

 • ADIDAS EQUIPMENT 10 M
 • chaussures nike pas cher За рахунок потужного наступу на соціальні права більшості громадян збагачується лише купка олігархів.

  Держава не виконує належним чином своїх функцій. Chicago Bulls Основоположні конституційні права громадян не забезпечуються. Nike Air Jordan 28
  Canotte NCAA

 • Womens Nike Air Max 90
 • Закони не працюють. New Balance 247 męskie Корупція набула нечуваних масштабів. Delanie Walker Titans Jerseys roshe run femme floral Суди керуються «телефонним правом». asics gel damskie bieganie Canotta Sacramento Kings Корумповані бізнесмени від політики все багатіють, а український народ все біднішає, відчуваючи себе зрадженим і безпорадним у власній країні.

  Я виступаю за за соціальну справедливість, за право людини на вибір і самовизначення в усіх сферах суспільного життя, можливість гарантовано отримати гідну роботу, освіту та медичне обслуговування, за справедливий розподіл доходів та витрат суспільства.

  Програма, з якою я йду на вибори, є простою і зрозумілою. Running Asics Sneakers Pour Femme asics donna

 • Nike Free Rn Flyknit Dames
 • Я виступаю:

  - за внесення відповідних змін до Конституції з метою розширення повноважень місцевих органів влади, ліквідацію місцевих державних адміністрацій, передачу владних повноважень місцевим громадам.

  - за прямі вибори суддів народом.

  - за зміну Бюджетного кодексу з метою збільшення частки місцевих бюджетів.

  - за націоналізацію стратегічно важливих галузей та підприємств.

  - структурну перебудову економіки та її лібералізацію, зважену регуляторну політику, стимулювання здорової конкуренції, подолання корупції та тіньової економіки.

  - державного протекціонізму по відношенню до малого і середнього бізнесу. Golden State Warriors Jerseys Слід значно обмежити регуляторне втручання держави у справи малого і середнього бізнесу, посилити відповідальність за перешкоджання законної господарської діяльності, забезпечити ефективний захист власності, стабільність податкового законодавства.

  - за скасування податку на додану вартість, докорінне реформування податкової служби, приведення її структури, чисельності та методів діяльності до європейських норм та стандартів.

  - подолання бідності. Вважаю, що теперішнє соціальне розшарування свідчить про провали у соціальній політиці держави. Gel Lyte Pas Cher Вважаю, що на державному рівні мають бути розроблені об’єктивні критерії бідності та прийнята загальнодержавна програма її подолання, яка б включала економічні, політичні, організаційні, ідеологічні і інші складові.

  - за докорінне удосконалення існуючої системи соціального захисту населення.

  - за прийняття державної програми житлового будівництва, активізацію побудови соціального житла, зокрема, для молодих сімей, за рахунок звільнення від податку на прибуток житлового будівництва.

  - проти будь-яких спроб розколоти українське суспільство за географічними, мовними, етнічними, релігійними та іншими ознаками. asics gel nimbus 14 hombre Багато культур складають одну культуру. asics gel lyte 3 hombre negras Canotta All Star 2016

 • Air Jordan 3 Homme
 • Багато націй – єдиний український народ.

  - за перехід на контрактну військову службу. Maglia DeMar DeRozan zonnebrillen ray ban goedkoop Разом з тим вважаю, що в Україні має бути запроваджено систему військової підготовки та перепідготовки резервістів.