За оцінками соціологів, найцікавіша інтрига на мажоритарці розігрується у місті Чуднові. «Складно прогнозувати результати на Чуднівькому виборчому окрузі» – прокоментував соціолог компанії «Соцінтел» Руслан Павленко результати дослідження, оприлюдненого у Києві. Clayton Kershaw Authentic Jersey Зростання рейтингу Сидора Кізіна відображає загальну тенденцію: за відсутності яскравих кандидатів, виборець вимушений орієнтуватися на партійність висуванців.

  • Boston Celtics
  • За рахунок високого рівня підтримки опозиції на півдні області, та того, що до Чуднівського округу входить частина Житомира – висуванець опозиції випередив міліціонера Віктора Развадовського. Canotta Los Angeles Clippers «Не виключено, що повторюється тенденція місцевих виборів, пан Развадовський починає вибори з великих сподівань, але вони не виправдовуються. adidas nmd r1 uomo Завдяки тому, що більшість кандидатів почали інтенсивну кампанію тільки з початку вересня – у лідерів, що визначилися у вересні, почався відтік голосів. adidas eqt hombre Не виключено, що проти Развадовського зіграв Володимир Кропивницький, який забрав частину його голосів. new balance shop firenze Структура їхнього електорату схожа – це не політизований електорат.

  • Yeezy 350 Boost
  • ADIDAS VALCLEAN2 CMF
  • Це дозволило Кізіну ситуативно випередити Развадовського», — каже Павленко. asics gel pulse 6 sklep biegacza У той же час соціолог відзначив, що підтримка кандидатів в округу є нерівномірна. asics gel lyte 5 hombre verdes nike air max tn pas cher Так Сидір Кізін має найвищу підтримку в житомирській частині округу. Развадовський – у Житомирському районі. Експерт не виключає, що невелике падіння рейтингу Развадовського – результат скандалів, що відбуваються на окрузі. Maglie Philadelphia 76ers «За рівнем недовіри пан Развадовський з самого початку був лідером антирейтингу, будь-які скандали працюють проти нього. Goedkoop Nike Air Max 2017 nike air max flyknit mujer Кізін – новий, виборці не можуть сказати про нього не хорошого, ні поганого.

  • Nike Air Max 2018 Men
  • До речі, за Кізіна голосує досить багато виборців «УДАРу».

  • Yeezy 350 Boost
  • Кінцевий результат виборів в окрузі буде залежати від того, хто приведе свого виборця», — пояснює соціолог. C.J. Wilson Jersey «Врахуйте, що лідерство Кізіна умовне, в структурі його голосів багато виборців молодого та середнього віку – вони гірше доходять до виборчих скриньок, у Развадовського – навпаки – виборець старшого віку. Ray Ban nederland Багато що залежить від кампанії Кропивницького – він відриває голоси, на які міг би розраховувати Развадовський. nike goedkoop Що стосується Наталії Боровської – виборці «Батьківщини» чітко зорієнтовані на Кізіна, вона збирає різні голоси, але не забирає в опозиціонера» — телефоном прокоментував результати дослідження представник компанії «Соцінтел».