Житомир: "Місто звичайних людей". ВІДЕО

10.09.2017

Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!».

Організатором конкурсу є управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

«Конкурс «Житомире! Я люблю тебе!» проводиться з метою патріотичного виховання молоді, формування позитивного іміджу нашого міста та підтримки творчих ініціатив молодих житомирян. Загалом участь у конкурсі сценаріїв відео про місто взяли участь 11 учасників, шаймолодшому – лише 8 років», – розповідає Матвій Хренов, заступник Житомирського міського голови.

Готові відеоролики, зняті за представленими сценаріями, будуть транслюватися під час святкування Дня міста.

Всього у конкурсі взяли участь 11 учасників, які змагалися за призовий фонд, суму якого у цьому році було збільшено з 60 тис. грн до 75 тис. грн. Кошти будуть пропорційно розподілені між трьома переможцями, якими стали:

1. Максим Козловець «Один день з життя міста»;

 2. Валерія Гончаренко «Житомире! Я люблю тебе!»;

3. Сергій Омельчук «Місто звичайних людей».

«У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних людей».

«Всіх нас об’єднує наше місто. Ми хотіли показати місто трошки з іншого боку, не так як ми звикли його бачити», – коментує Максим Козловець, автор відео «Один день з життя міста».


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись