Партія «Фронт Змін» розпочала відкривати приймальні

11.04.2011

Мобільні громадські приймальні розташовуються на центральних площах райцентрів та у найбільш людних місцях населених пунктів області. Мешканці можуть безпосередньо звернутися до депутата від «Фронту Змін» зі своєю проблемою та дати депутату доручення щодо вирішення конкретної ситуації. Крім того, люди отримують унікальну можливість під час звіту депутата обговорити «у мікрофон» з громадою найбільш актуальні проблеми та запропонувати свої власні шляхи їх вирішення. Цими пропозиціями керуватимуться у роботі депутати від «Фронту Змін». 
 
Також у складі громадської приймальні працюють кваліфіковані юристи, котрі приймають звернення громадян, готові надати юридичні консультації, допомогти з оформленням різнопланових документів.  
 
Наразі, мобільні приймальні «Фронту Змін» побували у Брусилові, Малині, Коростені та Овручі. Найбільш хвилюючою проблемою, з якою люди звертались до депутатів у всіх цих районах є проблема безробіття. Люди не просять у держави нічого, окрім звернути увагу на тотальне зростання безробіття та вкрай низькі заробітні плати, а відтак і зниження рівня життя. У регіонах немає жодного промислового підприємства, молодь не бачить для себе перспективи на своїй малій батьківщині.
 
Малинчани звертають увагу на вкрай низький рівень медичного обслуговування та дороговизну і недоступність медицини у разі серйозних захворювань. У постраждалих від аварії на ЧАЕС Коростенському та Овруцькому районах люди нарікають на постійну невиплату обіцяних державою «чорнобильських» виплат та на погане надання пільг.  
 
Лише за два дні роботи мобільних приймалень юристами було прийнято близько двох десятків звернень. Ще більше людей записували адреси постійно діючих громадських приймалень «Фронту Змін» аби мати можливість звернутись до них у разі потреби. До кінця тижня виїзні громадські приймальні побувають у всіх райцентрах Житомирщини. Уточнити час та місце їх роботи можна в офісі обласної організації «Фронту Змін» за телефоном 0412 51 20 71; 067 218 67 06 або ж у місцевому осередку партії. 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...