Розвитком ОСББ у Житомирі займатиметься людина Боровця?

8.06.2011

З джерел «Першого» стало відомо, що на посаду начальника управління муніципального розвитку планують призначити Бориса Пахолюка, 24 роки.

Зараз Пахолюк працює у департаменті економічного розвитку Житомирського міськвиконкому на посаді енергоменеджера. Чиновник говорить, що розмови про його нове призначення – це тільки чутки.

«Поки все це на рівні розмов та чуток. Зараз про це ще зарано говорити», — сказав він.

У Житомирському міськвиконкомі говорять, що кандидатуру Бориса Пахолюка на посаду начальника управління муніципального розвитку лобіює заступник міського голови Микола Боровець – ніби то вони обидва родом з міста Новоград-Волинського.

Управління муніципального та регіонального розвитку було створено у 2007 році. Його очолював Олександр Круківський — людина, наближена до колишнього міського голови Віри Шелудченко. Через півроку після програшу Шелудченко на минулих виборах Круківський написав заяву на звільнення.

Управління було створено для розвитку та підтримки ОСББ. Зараз воно буде займатися співпрацею з міжнародними фондами. Об’єднаннями співвласників займеться житлово-комунальне управління.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...