Новий голова ОДА шукає собі у заступники молодих і драйвових людей

2.11.2016

Ігор Гундич кілька місяців був заступником голови Житомирської ОДА, а після відтавки Сергія Машковського виконував обов’язки керівника облдержадміністрації. Після конкурсу, участь в якому взяло 16 осіб, Гундич був призначений головою Житомирської обласної адміністрації.

Минулого тижня під час свого візиту в Житомир Президент Петро Порошенко представив громадськості нового керівника області.

Вже 2 листопада про пріорітетні напрями роботи на посаді Гундич розповідав журналістам під час прес-конференції.

Каже, що у нього є один заступник і три вакантні місця. У найближчі два місяці має намір підібрати відповідних людей на ці посади. Поки проводить зустрічі, переговори, спілкується з кандидатами.

«Я звик віддаватися роботі на 100 %. Коли прийшов сюди, то додому повертаюся пізно, дружина вже починає скаржитися, бо коли йду, діти ще сплять, а повертаюся – вони вже сплять, - зауважив Ігор Гундич.

Він додає, що хоче  знайти заступників, які так би само віддавалися роботі.

"Це мають бути енергійні та драйвові люди, які хочуть щось змінити, а не просто відсидіти на роботі день та «кічитися» тим, що вони заступники голови ОДА.  Зміни і реорганізація структури будуть. Зараз є такі люди, які в коридорах розповідають, що того пережили, і того пережили. Кажу одразу: мене вони не переживуть. Ті, хто своєю заслугою вважають, що 20 років працюють на державній службі, а коли запитуєш, що вони зробили, не мають, що відповісти, тут більше працювати не будуть", - зазначає Ігор Гундич.

Юлія ДЕМУСЬ

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Перший житомирський інформаційний портал пропонує переглянути підбірку світлин фотографа Олексія Лимарчука. На них зображене зоряне небо над Житомиром,...