На місце ікони Дебой поставив Януковича

8.06.2011

У кабінеті житомирського міського голови Володимира Дебоя з’явилось кілька портретів Януковича, яких не було в кабінеті його попередниці – Віри Шелудченко. Це можна побачити  порівнявши фото, яке викладено на сайті міської ради та старі знімки, зроблені під час головування Шелудченко.

Дебой повісив на стіни кабінету картини з житомирськими пейзажами. На місці, де в попереднього міського голови стояли ікони, зараз поставили портрет Януковича та загальні фото. Новий Янукович з’явився і над столом міського голови, біля тризуба. Натомість на місці, де ще 8 місяців тому стояв годинник, зараз стоїть ікона Божої матері.

З фото видно, що основна частина меблів в кабінеті міського голови не змінилась. Залишився той же килим, стіл, стільці та штори на вікнах.

На стінах кабінету тепер живопис. А на маленькому столику за Дебоєм - портрет Януковича

В кабінеті Шелудченко картин не було. На столику стоїть ікона.

На цьому фото добре видно, що на маленькому столику за колишнім міським головою стоять ікони

Біля герба - Янукович, а ікона - на місці годинника. Килим та меблі не змінились.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...