Житомирянка Єлістратова виграла спринт на етапі Кубка Європи

4.06.2018

В рамках дводенного триатлону фестивалю в Дніпрі відбувся етап Кубка Європи. Дівчата долали дистанцію спринту - 750 метрів плавання, 20 км велогонки та 5 кілометрів кросу.

Переможцем стала титулована житомирянка Юлія Єлістратова. Учасниця трьох Олімпійських ігор показала час 1 годину і 13 секунд.

19 секунд їй програла португалка Андреа Феррум, яка посіла друге місце. Третє місце зайняла ще одна українка Софія Прийма, яка фінішувала через 43 секунди після житомирянки.

Житомирянин Єгор Март, який на цих змаганнях стартував уперше після важкої травми ключиці й у підсумку посів високе четверте місце.