На стартовому етапі Кубка України житомирські триатлети здобули срібні та бронзові нагороди

11.04.2017

В Ужгороді відбувся перший етап Національного Кубка з триатлону. За підсумками змагань серед жінок перемога дісталася Любові Булавенець.

22-річна львів’янка фінішувала наодинці, випередивши найближчу переслідувачку на 9 секунд. Друге та третє місця відповідно за підсумками змагань посіли житомирянки – Марта Покотило та Діана Лонська.

З тією ж самою точністю, відбувся розподіл місць і в змаганні чоловіків: Михайло Климко, що теж представляє Львів, на 7 секунд був швидшим за срібного призера, Дениса Кириловича з Житомира. А чільну трійку лідерів замкнув ще один житомирянин Кирило Івашков.

Як повідомляють на сайті ФТУ, в змаганні взяли участь переважно триатлети з Житомира та представники столиці Закарпатського краю. Своєю чергою, львів’ян на першому етапі Кубка України було лише троє і двоє з них здобули золоті медалі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У січні цього року в кількох магазинах та маркетах Житомира відбулися зйомки телевізійної передачі "Нового каналу". Глядачі змогли побачити випуск із...
Польова, Гідропарк, парк ім.Ю.Гагаріна, Михайлівська, майдан Корольова Богунія, підвісний міст і ще багато відомих та мальовничих місць Житомира в одному репортажі...