На стадіоні "Полісся" в Житомирі працюють над підігрівом поля

8.05.2018

  На стадіоні «Полісся» активно працюють – встановлюють підігрів поля, провели зовнішні інженерні мережі, а також тривають роботи із влаштування палійного поля.    

Хід ремонтних робіт оглянув вчора, 7 травня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.


«Киплять роботи на стадіоні «Полісся» і це радує. Зараз працюють над підігрівом поля, протяжність мереж якого матиме відстань, як від Житомира до Бердичева, а це більше 45 км, та гарантійний термін – 20 років. Ми перевірили, яким чином кабель укладається і дав відповідне доручення – закінчити укладку кабелю до 10 червня. Вже 11-12 червня ми маємо приступити до укладання трави», – сказав Ігор Гундич.

 

На стадіоні тривають роботи із влаштування палійного поля, опорядження насосної станції, внутрішньо-опоряджувальні роботи на кортах.

 

Крім цього, розпочалися роботи із укладання плитки перед центральним входом на стадіон.


«Хлопці вже розпочали цей процес і декілька днів працюють із плиткою. Зараз вони нанесуть розмітку, як вона має укладатися, ми додамо бригад і, я думаю, процес укладання плитки піде швидше», – сказав Ігор Гундич.

 

Також вже встановили форсунки для автоматичного поливу поля – всього їх буде 48, провели всі зовнішні інженерні мережі, завершили планування футбольного поля лазерним грейдером.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...