Через три місяці після народження дитини житомирянка Єлістратова тріумфувала на міжнародних змаганнях

9.10.2017

Тиждень тому житомирська триатлетка Юлія Єлістратова посіла 12-те місце на етапі Кубка світу в Китаї. Однак, тепер Юля вже завершила дистанцію, як і належить лідерові – на п’єдесталі пошани.

Єлістратовій не було рівних на етапі Кубка Азії в місті Акаба (Йорданія), де відбувся етап Кубка Азії та чемпіонат Західної Азії в дисциплінах спринт та дуатлон. Юлія тріумфувала в обох видах програми, не залишивши шансів своїм конкуренткам! Цікаво, що три місяці тому найсильніша триатлетка України стала мамою. Однак, Юлія не полишала тренування, тримала себе у формі й дуже швидко повернулася на дистанцію.

Як наслідок – самодисципліна та наполегливість дозволили Єлістратовій здобути перемогу та повернутися до когорти найсильніших триатлеток планети.

Джерело: triathlon.org.ua


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...