У Житомирі агроуніверситет готовий прихистити лелек, які потерпають від негоди на Крошні

20.03.2018

На околиці міста ( мікрорайон Крошня)  житомиряни помітили птахів, які прилетіли завчасно і тепер потерпають від негоди та снігопадів. Відповідну інформацію розмістили у соцмережі і тепер до порятунку лелек долучаються усі небайдужі.

Відгукнулися на прохання допомогти місцеві волонтери, а також представники Житомирського національного агроекологічного університету – ректор Олег Скидан та декан технологічного факультету Валерій Андрійчук.

Зокрема, заявили про  готовність надати лелекам домівку на час холодів. Поки ж необхідно вжити першочергових заходів – розчистити ділянку, де знаходяться птахи, від снігу, а також підгодовувати їх.

Відзначимо, що подібні ситуації виникли у різних регіонах країни. Лелек зустріла холодна і сніжна весна і до потеплінь фахівці радять підгодовувати птахів.

До слова, лише кілька днів тому в рамках акції «Подаруй весну» вихованці дитячої театральної студії Аліни Зубової за підтримки ДП «Житомирський лісгосп» виготовили годівнички  для птахів, розфарбували, прикрасили їх та передали у Ботанічний сад Житомирського національного агроекологічного університету.

Крім цього, в ЖНАЕУ є ветеринарна клініка і тваринницька ферма, де птахам можуть надати тимчасовий притулок і допомогу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету
   

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...