Посвята першокурсників у Житомирському національному агроекологічному університеті

1.09.2017

«День знань: ТИ - ПЕРШИЙ»   - під таким девізом 1 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася посвята першокурсників.

Урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року провели у літньому театрі «Ракушка», де зібралися керівництво, викладачі, друзі і партнери університету, студенти першого курсу разом з рідними, ін.

За словами ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана, цьогоріч студентами ВНЗ стали 2430 студентів, з яких більше 1300 – це безпосередньо першокурсники денної та заочної форми навчання.
«Я радий вітати кожного із вас у родині Житомирського національного агроекологічного університету – єдиного національного університету в регіоні та єдиного агроекологічного в Україні, - звернувся під час свята до першокурсників ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Переконаний, що ви зробили правильний, а головне свідомий вибір і тепер протягом кількох наступних років  впевнено крокуватимете до омріяної професії. Зі свого боку ми обіцяємо докласти максимум зусиль, аби у вас все склалося, ділитимемось знаннями і досвідом. На сьогоднішній день Житомирський агроуніверситет – це не лише центр освіти і науки, але й центр культури й духовності. Ми підтримуємо ваші починання, вітаємо спортивних, творчих та ініціативних представників сучасної молоді, які виступають за якісні зміни у державі, активно беруть участь у соціальних процесах, долучаються до благодійних та волонтерських заходів. Лише кілька місяців тому наш університет відзначав 95-річчя, тому ви розпочинаєте навчання у ювілейний рік, але разом з тим, матимете нагоду ще й святкувати 1000-літній ювілей агроуніверситету. Щиро бажаю вам, студенти-першокурсники, сили та наснаги, звершень усіх задумів та мрій, здоров’я і терпіння. Слава Україні!»
За традицією ректор ЖНАЕУ разом із проректорами передали символічні ключ від знань, залікову книжку та студентський квиток студентам І курсу – представникам усіх факультетів університету.
Також першокурсники зачитали клятву студентів Житомирського національного агроекологічного університету. Від імені наймолодших студентів усіх із початком навчального року привітала першокурсниця Дар’я Іванюк.
З вітаннями до першокурсників виступив голова студентської ради ЖНАЕУ Віктор Наумчук, який розповів про можливості та переваги навчання в агроуніверситеті.
"Ви  - кращі студенти кращого навчального закладу", - додав Наумчук.
У рамках свята присутні вшанували загиблих за період минулих війн, полеглих на Майдані та на Сході країни.
 
Концертну програму до Дня знань підготували творчі колективи та студенти агроуніверситету, оркестр та гумористи. 
Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету
 
 

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...