Олег Лагнюк, який представляв штаб Януковича, тепер каже, що очолить Правий сектор

27.02.2014

Сьогодні на черговому сесійному засідання виступив Олег Лагнюк, який заявив, що тепер він очолює Правий сектор в області та буде займатись наведенням порядку у місті.

За інформацією у ЗМІ, Олег Лагнюк очолював обласний виборчий штаб Януковича в 2004 році.

3 листопада 2004 року в ході прес-конференцій представник обласного штабу
Віктора Януковича Олег Лагнюк заявив, що Житомирська обласна організація НРУ та Житомирська міська організація Конгресу Українських Націоналістів у другому турі президентських виборів буде підтримувати провладного кандидата В. Януковича.

Цю заяву відразу спросували Житомирська ОО Конгресу та Житомирська ОО НР, назваши її провокацією.

«Олег Лагнюк, колишній член НРУ, сприймається як людина без політичних переконань, і будь-які заяви з його вуст не можуть відповідати дійсності», - коментували тоді, в 2004-му.

Сьогодні Лагнюк з трибуни заявив, що буде наводити порядок у всій області. Хоча ця заява, як стало відомо пізніше, не була погоджена із реальним керівництвом Правого сектору.

Нагадаємо, що представляє Правий сектор в Житомирі Олег Піонтківський. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
  Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок він наразі завершив на одній із будівель по вулиці ...