Благодійний фонд Максима Шкіля провів свято у онкогематологічному відділенні дитячої лікарні

3.04.2018

 Засоби гігієни, фрукти, солодощі, свято – Благодійний фонд Максима Шкіля «Разом до майбутнього» відвідав дітей онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Це єдине відділення у області, яке вже тридцять років рятує дітей зі злоякісними захворюваннями. Таких щороку – тридцять, тридцять п’ять..

У відділенні роблять усе можливе, аби розрадити дітей та їх мам під час тривалого лікування. Тут працює кімната психологічної розгрузки – арт-терапії, у якій лікують мистецтвом.

Волонтери Благодійного фонду Максима Шкіля провели чергову акцію у рамках проекту «Проти болю». Привезли необхідні засоби гігієни, рушники, фрукти, солодощі малюкам. Свято допомогли організувати аніматори GloriaEvent.

«Це чудово, коли наші діти мають можливість отримати свято у відділенні. Лікування тривале і важке. Вони втомлюються і потребують позитивних емоцій. Посмішка, сміх – це справді допомога. І їм, і мам» - зауважила завідуюча онкогематологічного відділення Людмила Чмут.

Читайте також: Благодійний фонд Максима Шкіля передав оргтехніку онкодиспансеру

Мами у відділенні розповіли, що гострою лишається проблема медикаментозного забезпечення. На жаль,  державна програма дитячої онкології за якою лікарня має отримувати ліки за квотою не працює, бо ж лікування лягає на плечі батьків. Тому просять волонтерів, допомогти - не всі батьки в змозі за власний кошт лікувати свою дитину.

Дізнатися про потреби онкогематологічного відділення можна за телефоном: (0412) 34-15-35

Прес-служба Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього»


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...