Володимир Кропивницький : Постачальники спредів в дитячі садочки повинні бути покарані

23.12.2016

"Вимагаю поставити крапку у спредовому скандалі, - каже Володимир Кропивницький.

- Вчора, під час сесії Житомирської обласної ради, я звернувся до керівництва облради, колег депутатів та правоохоронних органів з прохання сприяти розслідуванню та поставити крапку у справі постачання до дитячих садочків спредів підприємством ПАТ "ПРОДЦЕНТР".
 
Ця історія триває вже декілька років. Факт постачання спредів в дитячі садочки був підтверджений депутатською комісією міської ради ще в 2013 році. Тоді взяли на аналіз в одному із садочків міста "масло" , яке за результатами досліджень виявилось шкідливим для здоров'я спредом. За нашим зверненням (я тоді був депутатом Житомирської міської ради) міліція відкрила по даному питанню кримінальне провадження. 
 
Я особисто наполягав на такому кроці, оскільки мене, як одного із співвласників намагались та періодично намагаються дискредитувати цією справою. До відома, роботою підприємства керує директор та акціонер "ПРОДЦЕНТРУ" Ганна Толоконнікова (власниця ~30% акцій).
Мені належить близько 30% акцій і близько 25% Житомирській обласній раді. На жаль, моє прагнення провести чесне розслідування в 2013 році не зацікавило облраду. 
 
Не маючи більшості голосів, як акціонер, я не приймав участі у роботі підприємства, не дивлячись на те, що намагався декілька разів на зборах акціонерів прояснити ситуацію, а також вимагав проведення незалежного аудиторського звіту. Особисто мене до документів не допустили. Більше того, як акціонер я не отримував дивідендів за 15 років моєї участі в ПАТ. Іноді мені здається, що хтось навмисне «підвішує» розслідування справи в правоохоронних органах, для того, щоб періодично намагатись мене дискредитувати. 
 
Насправді питання аудиту можна вирішити дуже швидко, якщо два акціонери: я та обласна рада об’єднають свої зусилля. Адже я і обласна рада в цій справі в однаковій ситуації, і ми маємо спільно довести свою непричетність до спредового скандалу і переконатись, що винні будуть покарані.
 
Саме тому я підчас сесійного засідання звернувся до правоохоронних органів області з вимогою не "замилювати" даний факт та поставити крапку в цій брудній справі".

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
У Житомирі 19 грудня офіційно запалили головну ялинку міста на майдані Корольова, біля якої діє різдвяний ярмарок і резиденція Святого Миколая. Крім цого,...